E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Pomidor Ola Polka 0,5G ST

 • Brak na stanie
Pomidor ola polka drobnowocowy żółty.jpg
search
3,50 zł Cena Brutto
4329
szt
Ilość

Lub zamów telefonicznie: 607-256-222

Brak na stanie

Informacje podstawowe

Pomidor Ola Polka jest polską odmianą o drobnych, żółtych owocach. Poleca się ją do upraw w niewielkich ogródkac oraz doniczkach. Gramatura 0,5G.

Opis

Pomidor Ola Polka

OPAKOWANIE - 0,5G

Pomidory odmiany Ola Polka wyróżniają się ciekawym, żywym, żółtym kolorem. Jest to odmiana typu cherry. Nie tworzy zbyt wysokich roślin.
Pomidory Ola Polka wyróżnia się bardzo smacznym i żółtym miąższem. Jest dosyć odmianą plenną, która tworzy stabilny plon owoców o małej lub średniej wielkości z zieloną piętką. Pomidorki są dosyć twarde, nie mają raczej tendencji do pękania.
Pomidor nie ma dużych wymagań glebowych. Owoce wykazują dużą tolerancję na niesprzyjające warunki temperaturowe - w okresie kwitnienia i zawiązywania owoców.
Można uprawiać ją w większym zagęszczeniu niż standardowe pomidory, ponieważ nie ma tendencji do rozrastania. Rozwija się równie dobrze wysadzona do gruntu jak i w doniczkach i innych pojemnikach.
Odmiana idealnie nadaje się do bezpośredniego spożycia, ale dobrze sprawdzi się w konserwacji całych owoców.

Pomidory to bardzo zdrowe warzywa. Pomidory zapobiegają miażdżycy, działają nowotworowo, wspomagają trawienie oraz dzięki posiadanemu błonnikowi regulują pracę układu pokarmowego. Pomidory zawierają dużą ilość witaminy C, które poprawiają odporność, wzmacnia także naczynia krwionośne i wpływa na lepsze dotlenienie. Zawarta witamina A nawilża skórę i poprawia jej kondycję.

Optymalna pora do wysiewu pomidorów to marzec - kwiecień.
Najlepszy czas na wysadzanie rozsad pomidora : koniec maja.
Zbiory pomidorów można przeprowadzać: lipiec - wrzesień.

Cechy warzyw:
 • owoce typu cherry,
 • żółte i smaczne pomidorki,
 • można uprawiać w gruncie i w doniczce.
 • Szczegóły produktu

  Opis

  Minimum
  1

  TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

  Kategorie