Arbuz nasiona do siewu- E-sklep dlaroslin.pl - Nasiona warzyw i innych - dlaroslin.pl - E-sklep Twoich Roślin | E-sklep dlaroslin.pl

Nasiona arbuza

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego, sadzeniaków, niektórych nawozów i produktów przecenionych

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Nasiona arbuza 

Jest 16 produktów.

Nasiona arbuza cieszą się coraz większą popularnością. Oferujemy nasiona arbuzów do ogrodu i arbuzów do tunelu foliowego. Wybierz jedną z odmian sprawdzonych przez naszych klientów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Nasiona arbuza

Ponieważ arbuz wymaga ciepła (od 20oC) i nie znosi dobowych wahań temperatury, może być uprawiany w Polsce wyłącznie z rozsady. Wysiany do gruntu po majowych przymrozkach nie zdąży wydać owoców lub dojrzeć. Nasiona arbuza wysiewamy w pierwszej połowie kwietnia do osobnych doniczek z torfem, gdyż nie znosi pikowania i lepiej czuje się w glebie kwaśnej. W 1g materiału siewnego jest 10-20 nasion.

Jaką odmianę arbuza wybrać?

Przy wyborze odmiany arbuza warto kierować się oprócz smaku i koloru przede wszystkim długością cyklu wegetacji oraz rozmiarem owoców. Największym wyzwaniem dla uprawy tej rośliny w Polsce jest zbyt krótki okres nieprzerwanie ciepłej pogody, dlatego odmiany o krótkim cyklu wegetacji dają największą szansę zebrania dojrzałych owoców. Ponieważ arbuz ma rozbudowany system korzeniowy duże odmiany należy wybierać jedynie do większych ogrodów, gdzie możemy sobie pozwolić na odstępy rzędu 100-150 cm.

Arbuz Crimstar

Crimstar jest wczesną odmianą wyróżniającą się krótkim cyklem wegetacji. Daje kuliste owoce o masie między 6 a 9 kg i ciemnozielonej, błyszczącej skórze w delikatne pasy. Nadaje się zarówno do uprawy w tunelach, jak i w gruncie.

Arbuz Crispeed

Crispeed jest bardzo wczesną odmianą do uprawy wiosennej. Nie rozrasta się nadmiernie i wyróżnia go wysoka plenność. Owoce ważą między 7 a 10 kg. Ma dość cienką skórę i soczysty miąższ o intensywnym, malinowym kolorze i słodkim smaku. Owoce są lekko wydłużone, zielone w nieregularne jaśniejsze pasy.

Arbuz Regus

Regus jest odmianą bezpestkową, przeznaczoną do wczesnej uprawy. Owoce osiągają masę między 6 a 9 kg. Miąższ ma delikatny, jasnoczerwony kolor i szlachetny smak. Wzrost owoców jest bardzo wyrównany. Kształt jest lekko owalny, a skóra ma wyraziste jasnozielone pasy.

Arbuz Splendor

Splendor wyróżnia się cienką skórą i miąższem o intensywnym kolorze oraz zwartej, chrupiącej konsystencji. Nie pęka w transporcie. Daje jednorodne, delikatnie owalne owoce o masie od 6 do 9 kg. Skóra jest ciemna, lekko pręgowana, wyróżnia się odpornością na oparzenia słoneczne i dobrą prezentacją.

Arbuz Fire Ball

Fire Ball jest odmianą średnio-wczesną, przeznaczoną do uprawy wiosenno-letniej. Wyróżnia się silnym wzrostem. Miąższ ma intensywnie słodki smak niezależnie od warunków klimatycznych uprawy. Owoce mają masę od 6 do 9 kg, są okrągłe o ciemnozielonej, gładkiej skórze.

Arbuz Paladin

Paladin to wczesna odmiana arbuza wyróżniająca się dużymi owocami o masie nawet powyżej 10 kg. Owoce mają intensywnie czerwony miąższ. Kształt jest wydłużony z wyraźnymi jasnozielonymi pasami na skórze.

Arbuz Odyssey

Odyssey jest wczesną odmianą o wyjątkowo dużych owocach o masie między 11 a 16 kg. Dodatkowo wyróżnia się intensywnie czerwonym miąższem o chrupkiej konsystencji. Skóra jest błyszcząca i dość cienka w nieregularne jasnozielone pasy. Cechuje się intensywnym wzrostem.


Dlaczego warto
u nas kupować?
Zaufane opinie
ceneo.pl

Sprawdź jak inni nas oceniają

Zobacz opinie
Nasze
wyróżnienia
Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
Jesteśmy do Państwa

dyspozycji od poniedziałku do piątku
tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
sklep@dlaroslin.pl

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
ul. Wojska Polskiego 136
woj. łódzkie
NIP: 8272126848

Zamów

Kategorie