Ziemniaki sadzeniaki wczesne- E-sklep dlaroslin.pl - Ziemniaki sadzeniaki - dlaroslin.pl - E-sklep Twoich Roślin | E-sklep dlaroslin.pl

Ziemniaki wczesne

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ziemniaki wczesne 

Jest 30 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Ziemniaki wczesne

Ziemniaki sadzeniaki wczesne

Ziemniaki sadzeniaki wczesne Ziemniak jest jednym z podstawowych gatunków roślin na całym świecie. Należy do rodziny psiankowatych, ma wiele odmian. Jest odporny na różne gatunki gleby, najlepiej rośnie w temperaturach od 15 do 25 stopni. Odmiany wczesne zbiera się pod koniec czerwca lub przez cały lipiec. Nasza oferta ziemniaków sadzeniaków wczesnych Posiadamy bogatą ofertę wielu odmian ziemniaków sadzeniaków wczesnych. Warzywa te zyskały uznanie między innymi dzięki dużej zawartości witaminy C, białka roślinnego, skrobi, cynku i innych mikroelementów. Kupując ziemniaki warto udać się prosto od hodowli, ze względu na prawidłowe warunki upraw i przechowywania.

Nasza oferta ziemniaków sadzeniaków wczesnych

Posiadamy bogatą ofertę wielu odmian ziemniaków sadzeniaków wczesnych. Warzywa te zyskały uznanie między innymi dzięki dużej zawartości witaminy C, białka roślinnego, skrobi, cynku i innych mikroelementów. Kupując ziemniaki warto udać się prosto od hodowli, ze względu na prawidłowe warunki upraw i przechowywania.

Arizona sadzeniaki

Ziemniaki Arizona to wczesna odmiana ziemniaka, o owalno - podłużnym kształcie. Ma żółty kolor, gładką skórkę i jasnożółty miąższ. Kalibraż wynosi 33 do 55 mm.

Bellarosa sadzeniaki

Ziemniaki Bellarosa to wczesna odmiana ziemniaka o dużej, owalnej bulwie i czerwonej skórce. Skórka jest lekko szorstka, a miąższ jasnożółty. Ma bardzo dobry smak i dobrą trwałością przechowalniczą.

Bila sadzeniaki

Ziemniaki Bila to wczesna odmiana ziemniaka o owalno - okrągłych bulwach i żółtym miąższu. Posiada płytkie oczka i kalibraż od 33 do 55 mm.

Gala sadzeniaki

Ziemniaki Gala to wczesna odmiana ziemniaka  o okrągło - owalnych lub owalnych bulwach. Mają gładką skórkę o płaskich oczkach i żółtym miąższu, kalibraż 35 do 55 mm.

Gwiazda sadzeniaki

Ziemniaki Gwiazda to wczesna odmiana ziemniaka sadzeniaka  o okrągło - owalnych bulwach. Ma płytkie oczka, żółty miąższ, kalibraż 35 do 55 mm.

Ignacy sadzeniaki

Ignacy to wczesna odmiana ziemniaka sadzeniaka o okrągło - owalnych bulwach. Mają gładką skórkę, płytkie oczka, jasnożółty miąższ. Kalibraż 30 do 50 mm.

Lilly sadzeniaki

Ziemniaki Lilly to wczesna odmiana o okrągło - owalnych bulwach. Ma gładką skórkę, żółty miąższ i płytkie oczka. Kalibraż 35 do 55 mm.

Madeleine sadzeniaki

Ziemniaki Madeleine to wczesna odmiana sadzeniaka o owalnych i okrągłych bulwach. Ma żółtą skórkę i żółty miąższ. Kalibraż 33 do 55 mm.

Michalina sadzeniaki

Ziemniaki Michalina to wczesna odmiana ziemniaka sadzeniaka o owalno - okrągłych bulwach. Ma jasnożółty miąższ i płytkie oczka, kalibraż od 35 do 55 mm.

Owacja sadzeniaki

Ziemniaki Owacja to wczesna odmiana o owalno - okrągłych bulwach. Ma lekko chropowatą skórkę, płytkie oczka i jasnożółtą barwę miąższu. Kalibraż od 30 do 50 mm.

Vineta sadzeniaki

Vineta to wczesna odmiana ziemniaka o okrągło - owalnych bulwach i regularnych kształtach. Mają szorstką skórkę, jasnożółty miąższ i kalibraż od 35 do 55 mm.

Queen Anna sadzeniaki

Queen Anna to wczesna odmiana ziemniaka sadzeniaka o owalnych bulwach. Ma gładką skórkę z płytkimi oczkami, żółty miąższ i kalibraż od 35 do 55 mm.


Dlaczego warto
u nas kupować?
Zaufane opinie
ceneo.pl

Sprawdź jak inni nas oceniają

Zobacz opinie
Nasze
wyróżnienia
Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
Jesteśmy do Państwa

dyspozycji od poniedziałku do piątku
tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
sklep@dlaroslin.pl

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
ul. Wojska Polskiego 136
woj. łódzkie
NIP: 8272126848

Zamów

Opinie

Co mówią nasi klienci:

Kategorie