Środki do czyszczenia opryskiwaczy- E-sklep dlaroslin.pl - Środki ochrony roślin, opryski - dlaroslin.pl - E-sklep Twoich Roślin | E-sklep dlaroslin.pl

Środki do czyszczenia opryskiwaczy

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Środki do czyszczenia opryskiwaczy 

Jest 7 produktów.

Dynamika jakiej wymaga obecne rolnictwo, sprawie, że w dość krótkim czasie należy wykonać wiele mieszanin zbiornikowych. Wymaga to szybkiego i skutecznego radzenia sobie z myciem opryskiwacza. Konsekwencją nie wyczyszczenia sprzętu w sposób dokładny, może być chociażby przypalenie uprawy. Zobacz naszą chemię do mycia opryskiwaczy.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Środki do czyszczenia opryskiwaczy

Stan techniczny opryskiwaczy powinno badać się minimum raz na 3 lata. Jest to obowiązek rolników, wynikający z rozporządzenia Ministra Rolnictwa. Opryskiwacz w złym stanie technicznym, który nierówno rozprowadza płyny, jest niebezpieczny dla zdrowia rolnika i konsumenta.Dlaczego dobór dobrego środka do mycia opryskiwacza jest tak ważny?

Jaki jest skutek nierównego opryskiwania?

  • oprysk działa słabiej na mniej opryskane rośliny
  • rośliny mocniej opryskane mają zbyt wysokie stężenie szkodliwych dla zdrowia substancji.Jakie wymagania powinien spełniać środek do mycia opryskiwaczy?

  • powinien neutralizować (unieszkodliwiać) resztki oprysku, jaki znajduje się w opryskiwaczu
  • powinien usuwać tłuste substancje
  • powinien być bezpieczny dla środowiska
  • posiada właściwości konserwujące
  • nie wchodzi w reakcję ze stopami metali kolorowych
  • po użyciu środka do mycia, charakter użytego środka powinien pozwolić na wypryskanie lub wylanie resztek płynu z opryskiwacza na poleCzym wyczyścić opryskiwacz?

Należy czyścić opryskiwacz kiedy jeszcze jest mokry. Pamiętaj, aby płyn po czyszczeniu wylać w bezpiecznym miejscu, daleko od studni, ujęcia wody czy zbiorników wodnych.

Czyścimy opryskiwacze z użyciem odpowiednich środków. Środek myjący opryskiwacz wybieramy na podstawie substancji oprysku, jaka była w nim użyta, oraz zasad bezpieczeństwa. Kilka z nich znajdziesz poniżej.

Środek CleanMax - czysty opryskiwacz

Clean Max to preparat w proszku, rozpuszczalny w wodzie. Roztwór CleanMax hamuje toksyczność płynów opryskowych, jest czysty od zanieczyszczeń. Nadaje się do opryskiwaczy bez systemu myjącego. Jest bardzo wydajny - koszt 100 litrów cieczy to około 2 zł.

Środek Cleanpest

Clean Pest to preparat czyszczący opryskiwacze po użyciu herbicydów sulfonylomocznikowych i glifosatu. Neutralizuje i usuwa resztki herbicydów.

Środek Pesticlean

Pesticlean usuwa herbicydy sulfonylomocznikowe i tłuste substancje. Można stosować do mycia zbiorników, filtrów, rozpylaczy, belek, węży. Jest całkiem wydajny - stosuje się go w ilości 0,2 do 0,25 litrów na 100 litrów wody.


Dlaczego warto
u nas kupować?
Zaufane opinie
ceneo.pl

Sprawdź jak inni nas oceniają

Zobacz opinie
Nasze
wyróżnienia
Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
Jesteśmy do Państwa

dyspozycji od poniedziałku do piątku
tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
sklep@dlaroslin.pl

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
ul. Wojska Polskiego 136
woj. łódzkie
NIP: 8272126848

Zamów

Opinie

Co mówią nasi klienci:

Kategorie