E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Co zyskujesz dzięki współpracy z dlaroslin.pl ?

szybka wysyłka   szybko odpisujemy na maile   łatwo się do nas dodzwonić   szeroka oferta produktów

Oferta kierowana jest do punktów handlowych.

tel. 882-795-882

e-mail: hurt@dlaroslin.pl

Szybka wysyłka

Klienci oczekują błyskawicznej obsługi. W branży rolniczej jest to kluczowe. Doskonale to rozumiemy, dlatego większość zamówień paczkowych wyjeżdża od nas jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić swoim klientom szybszą obsługę.

Szybko odpowiadamy na maile

Bardzo często wyceny są potrzebne na już? U nas jest to możliwe. Staramy się bardzo szybko odpowiadać na maile.

Łatwo się do nas dodzwonić

Odbieramy każdy telefon. Jeśli nie możemy odebrać - to oddzwaniamy. To dla nas norma.

Szeroka oferta produktów

Mamy wiele dystrybucji, dzięki temu nabywamy towary bez pośredników. Dzięki licznym dystrybucjom większe zamówienia możemy również realizować z wysyłką bezpośrednią od producenta - zyskują Państwo czas, dostawa trwa krócej.Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?:

- jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 20 lat

- w internecie można znaleźć kilka tysięcy pozytywnych opinii od realnych klientów na nasz temat

- jesteśmy najbardziej widocznym w Google sklepem internetowym z branży rolniczej

- specjalizujemy się w uprawie ziemniaka, kapusty oraz zbóż

- nasze dystrybucje: Synthos, Certis Belchim, Adama, Yara, Intermag, Azelis, Green Eco Poland, Symbioz, Inco Veritas, Agro Sorb, Dr Green, Bio Agris, Top Farms, HR Strzelce, Bayer nasiona, Rijk Zwaan, Sakata, Hazera, Kik Krajewscy, Agrimpex i wiele innych

- mamy osobny dział hurtowy, obsługujemy licznych klientów B2B
Co znajdujecie się w ofercie do dalszej odsprzedaży dlaroslin.pl ?Sprzedaż hurtowa środków ochrony roślin, nawozów i materiału siewnego to okazja do nabycia w atrakcyjnych cenach produktów renomowanych firm. Są wśród nich światowi i krajowi potentaci w dziedzinie zastosowań biotechnologii w rolnictwie (Bayer Crop Science), produkcji środków ochrony roślin (Corteva, Adama), opryskiwaczy (Kwazar), nawozów (Yara, ADOB), agrowłókniny (Agrimpex), nasion zbóż i rzepaku (HR Strzelce), kukurydzy (HR Smolice, Syngenta) i warzyw (Hazera).

Sprzedaż hurtowa środków ochrony roślin

Zrównoważony rozwój wymaga stosowania preparatów, które chronią uprawy, nie zabijając szkodników, które są ważnym elementem równowagi biologicznej. Wychodzą temu naprzeciw działania Bayer Crop Science, dysponującej zaawansowanym programem badawczym, setki razy przekraczającym wydatki Polski na badania biotechnologiczne. Do sztandarowych produktów firmy Bayer należą Roundup, Huzar Activ Plus, Decis oraz Luna. W ofercie dlaroslin.pl są też innowacyjne środki ochrony roślin firmy Adama (która jest twórcą aplikacji AgroPorada) i Corteva (która poza chemią rolniczą produkuje również nasiona). Do oprysków w sadzie lub ogrodzie można zakupić popularne opryskiwacze Kwazar.

Sprzedaż hurtowa nawozów

Dobrze skomponowane nawozy o wysokiej przyswajalności to jeden z czynników decydujących o wynikach ekonomicznych produkcji roślinnej, dlatego w nawożeniu trzeba postawić na najlepsze produkty wspomagające rozwój roślin uprawnych. Wśród nich warto wymienić nawozy firmy Yara, która już w 1938 zaczęła produkcję nawozów wieloskładnikowych NPK. Kompleksowe i zbilansowane nawozy YaraMila Complex (dawniej Hydrocomplex) od lat należą do najpopularniejszych nawozów stosowanych w uprawach warzyw i w sadownictwie. Nawozy YaraMila zawierające bogactwo mikroelementów są tworzone dla zrównoważonego nawożenia upraw o wysokiej rentowności. Seria produktów YaraVita jest przeznaczona do szybkiego uzupełniania niedoborów minerałów w okresie największego zapotrzebowania roślin na określone składniki pokarmowe, a YaraTera to seria nawozów przeznaczonych do fertygacji. Na uwagę zasługują nawozy firmy ADOB, największego polskiego producenta nawozów dolistnych. Jej produkty trafiają do wszystkich obszarów rolniczych na świecie. ADOB jest autorem innowacyjnych nawozów o zwiększonej przyswajalności przez rośliny (Basfoliar 2.0 i ADOB 2.0), producentem biodegradowalnych chelatów, nawozów do nawożenia rzędowego, mikrostarterów oraz czołowym producentem siarczanu magnezu, azotanu magnezu i saletry wapniowej na świecie. Serwis dlaroslin.pl oferuje duży wybór nawozów jednoskładnikowych, wieloskładnikowych, nawozów z dodatkiem mikroelementów i aminokwasów zarówno dla producentów profesjonalnych, jak i dla amatorów.

Sprzedaż hurtowa nasion zbóż

Dominującym w Polsce kierunkiem produkcji roślinnej jest uprawa zbóż. W ofercie dlaroslin.pl są sprawdzone w praktyce polowej, wydajne i odporne na zróżnicowane warunki klimatyczno-glebowe odmiany zbóż ozimych i jarych, które zajmują czołowe miejsca na listach odmian zalecanych przez COBORU. Szczególnie dużo interesujących odmian pochodzi z renomowanej, krajowej Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o. To założone po II wojnie światowej przedsiębiorstwo nasienne oferuje liczne wartościowe odmiany zbóż. Dużą popularność i wysoką ocenę zyskały odmiany pszenicy ozimej ościstej Wilejka (mrozoodpornej), pszenicy ozimej Euforia (odpornej na stres pogodowy, wyleganie i choroby), Impresja, Opoka, Tonacja (nagrodzonej godłem „Teraz Polska”) i Torpeda, pszenżyta ozimego (Borowik, Meloman, Panteon, Probus), pszenicy jarej (Gratka, Nimfa), pszenżyta jarego (Milewo), owsa (Bingo, Kozak, Rambo), jęczmienia jarego (Oberek, Poemat). Z nasion zbóż innych producentów warto wymienić odmianę żyta jarego Bojko z HR Smolice (do niedawna jedyną odmianę żyta jarego zarejestrowaną w Polsce), żyto ozime Dańkowskie Diament (najbardziej plenną odmianę żyta populacyjnego w Polsce) z Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o., owies Gniady (pierwszą zarejestrowaną w Polsce odmianę owsa o brązowych łuskach), czy owies Harem (najlepiej plonującą odmianę owsa nagiego) z Małopolskiej Hodowli Roślin.

Sprzedaż hurtowa nasion kukurydzy

Uprawa kukurydzy w Polsce podlega wyraźnej regionalizacji ze względu na panujące warunki klimatyczne. Dłuższy okres wegetacyjny na Nizinie Śląskiej, Nizinie Wielkopolskiej, Kotlinie Sandomierskiej i Wyżynie Lubelskiej umożliwia uprawę kukurydzy z przeznaczeniem na ziarno. Na pozostałym obszarze uprawia się głównie odmiany na kiszonkę. Wśród firm oferujących wyjątkowej jakości nasiona kukurydzy możliwe do uprawy w Polsce wyróżnia się Syngenta. Wśród odmian wczesnych szczególnie polecane są odmiany SY Talisman (odporna na susze), SY Calo i SY Invictus. Z odmian średnio wczesnych godne uwagi są odmiany SY Fregat i SY Kardona, a z odmian średnio późnych odmiana SY Impulse, która daje czerwone ziarno, polecane do karmienia kur (korzystnie wpływa na wybarwienie żółtek jaj i kolor mięsa drobiu). Wśród krajowych producentów nasion kukurydzy pozycję lidera zajmuje HR Smolice, z której pochodzą odmiany średnio późne Legion, Podlasiak i Rosomak, średnio wczesne SM Kurant, Opoka, SM Prezent i SM Wawel oraz wczesna odmiana SM Vistula. W zależności od przeznaczenia produkcji można wybrać odmiany z kolbami typu flex lub fix oraz ziarnami typu dent, lub flint. Szeroka oferta nasion kukurydzy zadowoli rolników uprawiających kukurydzę na ziarno, dla których ważną cechą jest równomierne i szybkie zasychanie kolb na polu (dry down) oraz rolników uprawiających kukurydzę na kiszonkę, gdzie istotną cechą jest długo utrzymująca się zieloność liści (stay green).

Sprzedaż hurtowa nasion rzepaku

Polska należy do głównych producentów rzepaku w Unii Europejskiej. Rzepak jest uprawiany na cele paszowe, do produkcji oleju rzepakowego w przemyśle spożywczym oraz do produkcji biopaliw. Roślina ta pełni funkcje fitosanitarne w płodozmianie. Lista zarejestrowanych w Polsce odmian rzepaku jest bardzo długa, a w serwisie dlaroslin.pl dostępne są nasiona kilkudziesięciu najbardziej wartościowych i szczególnie zalecanych odmian, odpornych na susze, wyleganie i choroby oraz charakteryzujących się wysokimi i dobrymi pod względem jakości plonami. Są to zarówno odmiany populacyjne, jak i mieszańcowe, które stopniowo zaczynają dominować w strukturze zasiewów. Na uwagę zasługują nowe odmiany przydatne do uprawy w systemie Clearfield (są oznaczone symbolem CL). System ten polega na zwalczaniu chwastów jednoliściennych i dwuliściennych herbicydem zawierającym substancję aktywną, na którą odporna jest ta odmiana rzepaku. Wśród odmian rzepaku, których nasiona są oferowane przez serwis dlaroslin.pl można znaleźć czołowe odmiany zalecane przez COBORU. Są to odmiany mieszańcowe LG Absolut, LG Advovat, LG Ambassador (LG to symbol globalnej firmy nasienniczej Limagrain, która ma siedzibę we Francji), Duke i Dominator (pochodzące z hodowli Rapool, polskiego producenta nasion rzepaku) oraz odmiany populacyjne Derrick (z niemieckiej hodowli KWS Saat) i Gemini (z HR Strzelce).

Sprzedaż hurtowa fungicydów

Sklep dlaroslin.pl oferuje szeroki wybór fungicydów, które można zakupić w ilościach hurtowych. Fungicydy, to środki chemiczne o działaniu grzybobójczym, znajdujące zastosowanie w zwalczaniu patogennych dla roślin grzybów. Taki system zakupów umożliwia jednorazowe nabycie większej ilości produktu w znacznie korzystniejszej cenie. W ofercie znajdują się preparaty grzybobójcze przeznaczone do stosowania interwencyjnego, do zastosowania gdy na roślinach występują objawy choroby grzybowej, a także profilaktycznego, które stosuje się zapobiegawczo, działające systemicznie, wgłębnie i kontaktowo. Nasz sklep prowadzi sprzedaż produktów wysokiej jakości, sprawdzonych, wytwarzanych przez takich producentów jak, między innymi: ADAMA, Agrosimex, Basf, Bayer, Certis, Ciech Sarzyna, INNVIGO, Nufarm oraz Sygenta. Kupując fungicydy uznanych firm przez sprawdzonego dystrybutora, jakim jest dlaroslin.pl, uzyskuje się pewność, że nabyte środki są bezpieczne oraz wykazują wysoką skuteczność w zwalczaniu chorobotwórczych grzybów. Wśród środków oferowanych przez dlaroslin.pl, znajdują się produkty przeznaczone do zastosowania w różnych typach upraw, także w szkółkach drzew czy sadach. Dostępne w sprzedaży hurtowej fungicydy charakteryzują się także różnymi mechanizmami działania, wśród których należy wymienić: - hamowanie procesów oddychania komórkowego, - upośledzanie biosyntezy białek i DNA, - powodowanie zaburzeń w wymianie substancji między grzybem, a otoczeniem, - stymulacja procesów odpornościowych w roślinach.

Sprzedaż hurtowa insektycydów

Insektycydy to środki służące do zwalczania szkodników w uprawach. Ich wprowadzenie do powszechnego użycia w rolnictwie jest przyczyną gwałtownego wzrostu produkcji rolnej w XX wieku. Uprawy rolne mają charakter monokultur, stanowiąc doskonałe miejsce do żerowania szkodników. Również przechowywane zbiory mogą być miejscem żerowania szkodników. Dlatego konieczne jest zastosowanie insektycydów w uprawach. Zabiegi z wykorzystaniem tych środków często trzeba wykonywać kilka razy w sezonie, stąd też hurtowe zakupy w korzystnej cenie są bardzo dobrym rozwiązaniem. W ofercie znajdują się produkty o działaniu kontaktowym (substancja działała przez kontakt z ciałem owada) oraz żołądkowym (substancja działa na owada dopiero po spożyciu). Ponadto, oprócz szerokiej gamy wybiórczych oraz totalnych insektycydów chemicznych, w ofercie znajdują się także preparaty biologiczne. Insektycydy biologiczne tworzą na powierzchni roślin barierę nieprzepuszczalną dla owadów, która uniemożliwia im żerowanie i prowadzi do śmierci. Nasz sklep prowadzi sprzedaż hurtową certyfikowanych insektycydów czołowych producentów, wśród których należy wymienić: Agrosimex, Agrecol, Bayer, Certis Belchim, INNVIGO, Sygenta, Sumi Agro, oraz UPL.Arysta. Insektycydy oferowane przez nasz sklep cechuje wysokie bezpieczeństwo stosowania, a także wysoka skuteczność, gwarantowana przez producenta. Ponadto, oferowane przez dlaroslin.pl insektycydy posiadają szerokie spektrum zastosowania, mogą być one używane w różnych typach upraw rolnych, warzywnych, czy w sadach owocowych.

Sprzedaż hurtowa herbicydów

Herbicydy to środki z grupy pestycydów służące do selektywnego lub nieselektywnego zwalczania chwastów. Środki z tej grupy stanowią cenne uzupełnienie mechanicznych zabiegów mających na celu zwalczanie chwastów. Grupa ta obejmuje szereg produktów, różniących się spektrum działania, zastosowaniem, a także mechanizmem działania. W ofercie posiadamy herbicydy o działaniu totalnym, czyli wykazujące działanie bójcze w stosunku do wszystkich chwastów, oraz wybiórcze, które swoim spektrum działania obejmują tylko określone grupy chwastów (np. jednoliścienne). Środki dostępne w sprzedaży hurtowej na dlaroslin.pl mogą być stosowane przed rozpoczęciem uprawy (przedsiewnie lub przedwschodowo), a także pogłównie. Ponadto, oferowane środki mogą być stosowane doglebowo lub dolistnie. Niezależnie od wybranego środka, produkty kupowane hurtowo na dlaroslin.pl, są w pełni bezpieczne, nie wywierają szkodliwego wpływu na uprawy, są wygodne w zastosowaniu, a także charakteryzują się wysoką skutecznością działania. W naszej ofercie znajduje się szereg środków najlepszych producentów, takich jak: Adama, Bayer, Certis Belchim, Ciech Sarzyna, INNVIGO, Nufarm, czy Sygenta. Posiadają one rejestrację do stosowania w różnych typach upraw: zboża, warzywa, owoce, a także rzepak. Hurtowy zakup środków chwastobójczych, dostosowanych do potrzeb upraw, pozwoli zabezpieczyć pole przed chwastami, co zaowocuje zwiększonym plonowaniem, jednocześnie generując oszczędności, ponieważ zakupy hurtowe w dlaroslin.pl są zawsze w korzystnych cenach.

Sprzedaż hurtowa nasion warzyw

Coraz większą popularnością cieszy się uprawa warzyw, pod które co roku przeznacza się w Polsce ponad 160 tys. ha, a warzywa stanowią 11% towarowej produkcji rolniczej. Polska jest największym unijnym producentem kapusty i buraków, jeżeli chodzi o uprawy ogórków i ziemniaków, nasz kraj zajmuje drugie miejsce w unijnym zestawieniu. Produkcja pomidorów, cebuli i marchwi jest również znacząca. Rosnąca popularność tych upraw, w połączeniu z wymaganiami dotyczącymi środków ochrony roślin, sprawia, że zakup kwalifikowanego materiału siewnego jest kluczowym elementem w walce o dobry plon. Pozwala to bowiem nie tylko na uniknięcie rozwoju chorób przenoszonych przez nasiona, ale także zapewni szybki rozwój silnych roślin, które wschodzą w tym samym czasie. W ofercie dlaroslin.pl dostępne są nasiona wielu odmian warzyw, wśród nich znajdują się przeznaczone do uprawy w gruncie lub pod osłonami, a także odmiany wczesne lub późne. Ponadto, dostępne są także odmiany warzyw o różnych wymaganiach stanowiskowych i dające zróżnicowane plony. Nasz sklep ma bogatą ofertę nasion warzyw, dedykowanych sprzedaży hurtowej. Dostępne są u nas produkty czołowych producentów nasion. Wśród nich znajduje się firma Bejo, która znana jest z nasion buraka Action oraz Alto, kapusty Drago i Passat, a także marchwi Vita Longa. Innym czołowym producentem nasion jest firma Hazera, która już od ponad 100 lat dostarcza wysokiej klasy materiał siewny hodowcom na całym świecie. Wśród najpopularniejszych produktów tej firmy należy wymienić: pomidory VP1, por Vertina oraz późnojesienny Porbella, a także kapustę Tyson i Callaway która uprawiana jest jako kapusta na gołąbki. PlantiCo, Sygenta, Ożarów Mazowiecki oraz WegAna to tylko niektórzy z licznych producentów materiału siewnego wysokiej jakości.TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

Kategorie