E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Dostawa i płatność

I. Darmowa przesyłka

Pokrywamy koszty przesyłki (do 30kg) przy zamówieniu na kwotę powyżej 1000 zł brutto.

UWAGA!!  Darmowa przesyłka obejmuje tylko przesyłki do 30kg (1 paczka). Nie dotyczy przesyłek paletowych, materiału siewnego,  ziemniaków sadzeniaków.

W przypadku zamówienia przekraczającego 1000zł i wagę 30 kg- udzielamy rabatu na wysyłkę w wysokości 17,50 zł. Nie dotyczy materiału siewnego,  ziemniaków sadzeniakówo oraz nawozów z kategorii "Pełne palety / BB / Mauzery".

Koszty dostawy mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów.

Przy odbiorze przesyłki prosimy o sprawdzenie paczki czy nie została naruszona podczas transportu.

Informujemy, że posiadamy również własne środki transportu - możliwy transport gratis.

II. Koszty dostawy

Cennik wysyłki paczek:

cennik-wysylek

Dla wybranych produktów istnieje możliwość zamówienia towaru kurierem InPost, a także zamówienia przesyłki do paczkomatu.Cennik wysyłki palet:

cennik wysyłki

Prowadzimy tylko wysyłkę krajową.

III. Formy płatności

Występują 3 rodzaje płatności:

  1.  Płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy: ul. Wojska Polskiego 136, 98-200 Sieradz, godziny otwarcia pon.-pt. 8:00-16:00 lub sobota 8:00-13:00
  1. Szybki przelew elektroniczny Przelewy24- przekierowanie na bankowość internetową / lub płatność kartą/ płatność BLIK/ Google PAY za pośrednictwem serwisu Przelewy24.
  2. Przelew bezpośrednio na nasze konto bankowe (wpływ na konto- 1-2 dni robocze). 

 

Dane do przelewu:

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri Sp.z o.o.

ul. Wojska Polskiego 136

98-200 Sieradz

nr rachunku bankowego: 75 1090 2705 0000 0001 2221 9374

Tytuł przelewu: wpisać numer zamówienia

  1. Pobranie – opłata jest dokonywana przy odbiorze produktu na ręce kuriera lub płatność kartą kurierowi.

 

 

IV.  Zasady realizacji zamówień krajowych:

 

1. W przypadku chęci zakupu produktu, którego jednostkowa masa przekracza 30 kg oraz towaru o dużych gabarytach, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, aby dowiedzieć się o dokładne koszty wysyłki.

2. Zawsze istnieje możliwość negocjacji kosztów wysyłki.

3. Zamówiony towar dostarczany jest przez wyspecjalizowane firmy spedycyjne lub przewoźników, posiadamy również własne środki transportu- dowóz- po uzgodnieniu.

4. Zamówienia typowe składane w dniu roboczym do godziny 12:00 przyjmowane są do realizacji w tym samym dniu. Zamówienia złożone w niedziele i święta przyjmowane są do realizacji w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Wysyłkę realizujemy jak najszybciej, aczkolwiek może się zdarzyć, że w największym sezonie będą realizowane do 5 dni roboczych.

5. Na życzenie Klienta możliwa jest wysyłka zamówienia z dostawą w sobotę, wiąże się to jednak z dodatkową, ustalaną indywidualnie dopłatą.

6. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia czynników od niego niezależnych, np.: blokady dróg, strajków przewoźników, katastrof, unieruchomienia zakładu, itp.

 

UWAGA!

Prosimy o sprawdzanie zawartości przesyłki w obecności pracownika poczty, kuriera nawet jeśli przesyłka wygląda na nieuszkodzoną. Wszelkie roszczenia z tytułu uszkodzenia przesyłki będą przyjmowane wyłącznie wraz z załączonym PROTOKOŁEM SZKODY spisanym z przewoźnikiem dostarczającym paczkę w dniu dostawy!

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Każda transakcja zawarta w sklepie potwierdzana jest paragonem lub fakturą VAT. 

Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia.

TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

Kategorie