E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Kategorie Rozwiń wszystkie kategorie Zwiń wszystkie kategorie

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego, sadzeniaków, niektórych nawozów i produktów przecenionych

Wysyłka kurierska od 16,50zł

dostawa.png

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

Wyszukiwarka nawozów

Nasiona poplonów, roślin strączkowych

W naszej kategorii "Nasiona Poplonów i Roślin Strączkowych" oferujemy różnorodne i wysokiej jakości nasiona, które spełnią oczekiwania rolników z różnych regionów i o zróżnicowanych potrzebach uprawowych.
Nasiona poplonów to doskonałe rozwiązanie dla utrzymania żyzności gleby, poprawy struktury oraz ograniczenia erozji. Dostępne u nas odmiany są starannie dobrane pod kątem ich zdolności do wiązania azotu, co przyczynia się do poprawy składu gleby.
Rośliny strączkowe, takie jak groch, fasola czy lucerna, są nie tylko cennym źródłem białka, ale także mają korzystny wpływ na strukturę gleby. Działają jako naturalne nawozy, poprawiając jej urodzajność.
Nasze nasiona są pochodzenia sprawdzonych źródeł, a ich wybór uwzględnia różnorodne warunki klimatyczne i glebowe. Dzięki temu możemy zapewnić produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rolników.
Zainwestuj w przyszłość swojej uprawy, wybierając nasiona poplonów i roślin strączkowych z naszej oferty. Dbaj o żyzność gleby, zrównoważoną produkcję rolniczą i obfite plony. Zamów już dziś i ciesz się efektami doskonałego wyboru nasion!

Aktywne filtry

TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

Kategorie