Ziemniaki sadzeniaki bardzo wczesne- E-sklep dlaroslin.pl - Ziemniaki sadzeniaki - dlaroslin.pl - E-sklep Twoich Roślin | E-sklep dlaroslin.pl

Ziemniaki bardzo wczesne

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego, sadzeniaków, niektórych nawozów i produktów przecenionych

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ziemniaki bardzo wczesne 

Jest 42 produktów.
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Ziemniaki bardzo wczesne

Ziemniaki sadzeniaki bardzo wczesne

Ziemniak to roślina należąca do rodziny psiankowatych. Jest znana i lubiana na całym świecie, dlatego też powstało wiele jej odmian. Ziemniak najlepiej  rośnie w temperaturach od 15 do 25 stopni, nie jest wymagający co do gatunku gleby. Odmiany bardzo wczesne zbiera się już w maju, czyli po około 60 - 70 dniach od zasadzenia. Niektóre z nich idealnie nadają się do gotowania i pieczenia, inne przeznaczane są na mrożonki i do pakowania, a te o wyższej zawartości skrobi sprawdzają się w produkcji frytek.

Nasza oferta ziemniaków sadzeniaków bardzo wczesnych

W naszym sklepie znaleźć można duży wybór ziemniaków sadzeniaków bardzo wczesnych o różnym przeznaczeniu. Cechuje je duża odporność na choroby. Cieszą się uznaniem między innymi dzięki bogatej zawartości witaminy C, białka roślinnego, skrobi, cynku i innych mikroelementów. Aby móc skorzystać z tych dobrodziejstw, warto kupować warzywa prosto z hodowli. Tylko tam można mieć pewność, co do warunków upraw i przechowywania roślin.

Adora sadzeniaki

Ziemniaki sadzeniaki Adora to bardzo wczesna odmiana o dużym, owalnym kształcie. Przeznaczona do konsumpcji, o kalibrażu 35 - 50 mm. Ma żółty kolor skórki i kremowy miąższ.

Arrow sadzeniaki

Ziemniaki Arrow to bardzo wczesna odmiana jadalna o kalibrażu 35 do 55 mm i owalnym kształcie. Ma kremowo - biały miąższ, żółty kolor skórki i płytkie oczka.

Carrera sadzeniaki

Ziemniaki Carrera to odmiana bardzo wczesna o owalno - podłużnym kształcie. Ma żółtą skórkę i jasnożółty miąższ, kalibraż 35 do 55 mm.

Colomba sadzeniaki

Ziemniaki Colomba to bardzo wczesna odmiana ziemniaka sadzeniaka. Ma duże i regularne bulwy, o żółtej skórce i żółtym miąższu. Skórka jest bardzo błyszcząca, kalibraż 35 do 55 mm.

Impala sadzeniaki

Ziemniaki Impala to bardzo wczesna odmiana ziemniaka sadzeniaka. Ma owalno - podłużne bulwy, żółtą skórkę z płytkimi oczkami i jasnożółty miąższ. Kalibraż 33 do 55 mm.

Denar sadzeniaki

Ziemniaki Denar to bardzo wczesna odmiana o owalno - okrągłych bulwach. Ma jasnożółtą skórkę i miąższ oraz płytkie oczka. Kalibrać 28 do 35 mm.

Impresja sadzeniaki

Ziemniaki Impresja to bardzo wczesna odmiana sadzeniaka. Daje okrągło - owalne bulwy o żółtej skórce i jasnożółtym miąższu. Kalibraż 35 do 55 mm.

Lord sadzeniaki

Ziemniaki sadzeniaki Lord to bardzo wczesna odmiana. Daje okrągło - owalne bulwy, o żółtym kolorze skórki i jasnożółtym miąższu. Kalibraż wynosi od 35 do 55 mm. Mają bardzo dobrątrwałość przechowalniczą.

Miłek sadzeniaki

Ziemniaki Miłek to bardzo wczesna odmiana ziemniaka sadzeniaka. Ma owalne bulwy, płytkie oczka i jasnożółty miąższ. Daje bardzo dobre plony o kalibrażu od 35 do 55 mm.

Riviera sadzeniaki

Ziemniaki Riviera to odmiana bardzo wczesna. Daje okrągłe lub owalne bulwy o żółtym kolorze skórki z płytkimi oczkami. Miąższ jest jasnożółty, a kalibraż wynosi od 33 do 55 mm.

Solist sadzeniaki

Solist to bardzo wczesna odmiana ziemniaka, dająca okrągło - owalne bulwy. Ma gładką skórkę i jasnożółty miąższ. Kalibraż 35 do 55 mm.

Ranomi sadzeniaki

Ziemniaki Ranomi to bardzo wczesna odmiana sadzeniaka. Bulwy ma owalno - podłużne, o żółtym kolorze skórki. Miąższ jest żółty, a kalibraż wynosi od 33 do 55 mm.

Tacja sadzeniaki

Tacja to bardzo wczesna odmiana ziemniaka sadzeniaka. Daje okrągło - owalne bulwy, ma płytkie oczka i jasnożółty miąższ. Kalibraż od 35 do 55 mm.

Primabelle sadzeniaki

Ziemniaki Primabelle to bardzo wczesna odmiana sadzeniaka. Daje bulwy o owalnym kształcie, żółtej skórce i jasnożółtym miąższu, a kalibraż wynosi od 35 do 55 mm.


Dlaczego warto
u nas kupować?
Zaufane opinie
ceneo.pl

Sprawdź jak inni nas oceniają

Zobacz opinie
Nasze
wyróżnienia
Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
Jesteśmy do Państwa

dyspozycji od poniedziałku do piątku
tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
sklep@dlaroslin.pl

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
ul. Wojska Polskiego 136
woj. łódzkie
NIP: 8272126848

Zamów

Kategorie