Toxan płynny 200ML na myszy, szczury - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Środki na myszy, szczury i nornice

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Toxan płynny 200ML na myszy, szczury Zobacz większe

Toxan płynny 200ML na myszy, szczury

1944

Fregata (zobacz ofertę producenta)

szt

Cena brutto:

12,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

W magazynie. Wysyłka 24h

Więcej informacji

TOXAN PŁYN

POJEMNOŚĆ: 200 ML

PŁYNNA PRZYNĘTA SŁUŻĄCA DO ZWALCZANIA MYSZY I SZCZURÓW - DO UŻYTKU W BUDYNKACH, WOKÓŁ BUDYNKÓW, NA PRZESTRZENIACH OTWARTYCH I NA WYSYPISKACH ŚMIECI

Toxan Płyn jest bardzo skutecznym preparatem do zwalczania inwazji gryzoni na obszarach, gdzie dostęp do wody jest ograniczony oraz w miejscach, gdzie ich naturalny pokarm jest zbyt konkurencyjny w stosunku do przynęt stałych w postaci granulatu, płatków itp. (np. hale produkcyjne, piekarnie, magazyny).

Zawartość substancji czynnych:

 • Bromadiolon (substancja czynna z grupy antykoagulantów) - 0,005g/100g (0,005%)

  Dodatkowo zawiera Benzoesan denatonium - substancję gorzką ograniczającą ryzyko konsumpcji produktu przez organizmy niebędące celem zwalczania.

  Korzyści:

 • zastosowany jako dodatek do deratyzycji - znacząco podnosi jej skuteczność
 • skuteczny do zwalczania inwazji gryzoni (mysz domowa, mysz polna, szczur wędrowny)
 • szczególnie skuteczny w miejscach, gdzie dostęp do wody jest ograniczony oraz w miejscach, gdzie naturalny pokarm gryzoni jest zbyt konkurencyjny względem przynęt stałych.

  STOSOWANIE ŚRODKA:


  W formie trutki płynnej

  Preparat należy podawać gryzoniom do picia w płytkich naczyniach lub poidełkach wstawionych w karmniki, w miejscach występowania gryzoni, w porcjach po około 100 ml. Karmniki należy rozmieszczać w odległości co 3-4 m przy zwalczaniu myszy i co 15 m przy zwalczaniu szczurów.

  W formie trutki pokarmowej

  Preparat oferuje możliwość nasączania różnorodnych przynęt wabiących gryzonie w danym miejscu (chleb, słodycze, owoce, ryby, mięso itp.)

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2017 poz.50 z późn.zm.).
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.


  Wszelkie informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa zawarte są w załączonej karcie charakterystyki.
 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  Przeznaczenie

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie