E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Roundup H Hobby AL 1000ML ścieżki i podjazdy

 • W magazynie
roundup chodniki.jpg
search
7400

2-3 dni robocze

szt
49,00 zł Cena Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 zł

Darmowa dostawa dla zakupów powyzej 1000zł info_outline
Rabat 2% za zakupy powyżej 3000zł info_outline

Kategorie pokrewne

Informacje podstawowe

Roundup H Hobby AL to nieselektywny środek chwastobójczy w formie płynu, gotowy do zastosowania, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych.
Dawkowanie: opryskiwać chwasty aż do całkowitego pokrycia cieczą.

Opis

ROUNDUP H HOBBY AL SZYBKO DZIAŁAJĄCY !!!

Pojemność: 1000 ML

BARDZO SKUTECZNY PREPARAT CHWASTOBÓJCZY W FORMIE PŁYNU, TOTALNY, GOTOWY DO ZASTOSOWANIA, STOSOWANY NALISTNIE, PRZEZNACZONY DO ZWALCZANIA PERZU I INNYCH UCIĄŻLIWYCH CHWASTÓW NA TERENACH OGRODÓW DZIAŁKOWYCH I OGRÓDKÓW PRZYDOMOWYCH .

NISZCZY WSZYSTKO, CO ZIELONE


Nieselektywny środek chwastobójczy w formie płynu, gotowy do zastosowania, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych. W ogrodach silnie zachwaszczonych perzem właściwym, podagrycznikiem pospolitym, pokrzywą zwyczajną oraz innymi chwastami uciążliwymi środek stosuje się przed rozpoczęciem uprawy. Roundup H Hobby Szybko Działający AL stosuje się również w celu zniszczenia chwastów i zbędnej roślinności rosnącej przy fundamentach budynków, wokół domów, wzdłuż płotów i innych ogrodzeń, między płytami chodników, na terenie obejścia i dróg dojazdowych, wokół drzew i kęp kwiatów, pod żywopłotami i krzewami ozdobnymi. Zawartość pojemnika 1-litrowego wystarcza do opryskania 20 m2 powierzchni.

Zawartość substancji czynnych:

 • glifosat w postaci soli izopropyloaminowej (związek z grupy aminofosfonianów) - 7,2 g/l

 • Korzyści:

 • szybkie dzialanie - efekty widoczne na roślinie już po 48 godzinach,
 • pozwalający na precyzyjne wcelowanie w chwasty,
 • herbicyd totalny z dodatkiem kwasu solnego, szybko ulega biodegradacji.

  Działanie na chwasty:

  Roundup H Hobby Szybko Działający AL jest herbicydem dolistnym.
  Pobierany jest przez części zielone roślin: liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę. Jest słabo pobierany przez korzenie roślin, w związku z tym nie występuje żadne niebezpieczeństwo dla roślin następczych uprawianych na terenie, na którym zwalczano uprzednio chwasty herbicydem Roundup H Hobby Szybko Działający AL.

  Roundup H Hobby Szybko Działający AL jest herbicydem układowym.
  Przemieszcza się w całej roślinie i dociera do części podziemnych: korzeni, rozłogów, bulw, cebul i kłączy powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania (więdnięcie i żółknięcie) widoczne są na chwastach zwykle po upływie 48 godzin od zastosowania środka. Zamieranie chwastów następuje zwykle po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

  Roundup H Hobby Szybko Działający AL jest herbicydem nieselektywnym.
  W przypadku dostania się środka na części zielone roślin uprawnych następuje ich uszkodzenie a nawet całkowite zniszczenie. Dlatego szczególnie ważne jest prawidłowe przeprowadzenie opryskiwania, tzn. w dzień bezwietrzny i z zastosowaniem osłon zapobiegających zwiewaniu rozpylonej cieczy użytkowej na rośliny uprawne rosnące w pobliżu.

  Chwasty wrażliwe:
  babka lancetowata, bodziszek drobny, bylica pospolita, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, koniczyna polna, krwawnik pospolity, miotła zbożowa, mniszek lekarski, ostrożeń polny, perz właściwy, pokrzywa zwyczajna, przymiotno kanadyjskie, rumianek pospolity, wiechlina roczna.
  Chwasty odporne:
  skrzyp polny.

  Stosowanie środka:

  Środek stosować po wschodach chwastów, przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych. Wrażliwość perzu właściwego na Roundup H Hobby Szybko Działający AL jest największa, gdy osiągnie on wysokość 10-25 cm i wytworzy co najmniej 3 w pełni rozwinięte liście. Opryskiwać chwasty aż do całkowitego pokrycia cieczą. Po zastosowaniu środka nie wykonywać żadnych prac uprawowych przez najlepiej okres 2-3 tygodni, najwcześniej można je wykonać 10 dni po wystąpieniu objawów działania środka.

  Sposób użycia opryskiwacza:

  Przy ustawieniu pozycji opryskiwacz położyć, aby uniknąć opryskania roślin, które chcemy chronić.

  Są trzy pozycje opryskiwacza:
  POZYCJA SPRAY: używana do opryskiwania (podczas bezwietrznej pogody) perzu, pokrzyw i jeżyn (dźwignię nacisnąć do oporu). Na początku dźwignię naciskać wielokrotnie do momentu gdy zassany środek zacznie wydostawać się z butelki.

  POZYCJA STREAM: używana do odchwaszczania pod krzewami ozdobnymi i żywopłotami oraz w pobliżu uprawianych roślin (dźwignię naciskać małymi ruchami, aby uniknąć rozpylenia na boki).

  POZYCJA POŚREDNIA MIĘDZY SPRAY I STREAM: używana do odchwaszczania wzdłuż murów, ogrodzeń i trawników. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI Unikać zwiewania środka na sąsiednie rośliny uprawne ze względu na możliwość ich uszkodzenia. W tym celu stosować osłony lub ekrany najlepiej wykonane z folii.


  UWAGA WAŻNE:
  Środka nie stosować:
  - przed wchodami chwastów,
  - na rośliny uprawne,
  - na liście, pędy oraz nie zdrewniałą korę drzew i krzewów,
  - na mokre rośliny lub przed spodziewanym deszczem (mniej niż 6 godzin),
  - podczas wiatru stwarzającego możliwość znoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie rośliny.


 • Szczegóły produktu

  Opis

  Nalistne
  tak

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Wpisy na blogu powiązane z tym produktem

  TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

  Kategorie