E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Rzodkiewka 18- dniowa De Dix-Huit Jours 10G ST GC1

 • Brak na stanie
rzodkiewka_de_dix_huit_jours_10g_st_gc1_nasiona_vilmorin.jpg
search
11610
szt.
Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000zł info_outline
Rabat 2% za zakupy powyżej 3000zł info_outline
3,50 zł Cena Brutto

3,50 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni

Produkt tymczasowo niedostępny

Kategorie pokrewne

Informacje podstawowe

Rzodkiewka De Dix-Huit Jours, to smaczna i bardzo łagodna odmiana. Jest to odmiana wczesna. Odmiana ta jest mało wymagająca, dlatego też można ją uprawiać w gruncie i na balkone. Gramatura 10G.

Opis

Rzodkiewka De Dix-Huit Jours - 18 dniowa

OPAKOWANIE - 10G

Rzodkiewka De Dix-Huit Jours jest oryginalną odmianą, która wyróżnia się smacznym i bardzo łagodnym miąższem. Jest to odmiana wczesna, która w ciągu 18 dni tworzy wartościowe i liczne zgrubienia korzeniowe. Rzodkiewki De dix huit jours mają karminowoczerwony kolor z białym końcem, są one cylindryczne w kształcie i wydłużone.
Odmiana ta jest mało wymagająca, dlatego też można ją uprawiać w gruncie, jak i na balkone. Mało ostre zgrubienia tej odmiany nadają się świetnie do spożywania bezpośredniego na surowo. Rzodkiewka 18 dniowa jest dość odporna na zimno. Najlepsze plony tej odmiany można zebrać z lekkiej i żyznej gleby.

Rzodkiewka bardzo dobrze rośnie – w tym samym rzędzie – razem z pietruszką lub marchwią. Rzodkiewkę uprawia się w rzędach oddalonych od siebie o 10-20 centymetrów.
Rzodkiewka bogata jest głównie w witaminy i minerały. Wśród nich znajdziemy witaminy: A, C oraz z grupy B, a także żelazo, fosfor, cynk, potas i siarkę. Rzodkiewka usprawnia pracę mózgu, poprawiając pamięć i koncentrację. Warto też spożywać rzodkiewkę profilaktycznie dla wsparcia pracy układu immunologicznego.

Optymalna pora do wysiewu Rzodkiewki De Dix-Huit Jours to okres wiosny. Zbiory tej odmiany otrzymamy już maju i czerwcu.

Cechy warzyw:
 • odmiana łagodna w smaku,
 • 18 dniowa wegetacja,
 • rzodkiewka do uprawy w gruncie i na balkonie.
 • Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Wpisy na blogu powiązane z tym produktem

  TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

  Kategorie