Opryskiwacze i akcesoria - Dom i ogród - dlaroslin.pl - E-sklep Twoich Roślin | E-sklep dlaroslin.pl

Filtry

Opryskiwacze i akcesoria

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Opryskiwacze i akcesoria 

Jest 73 produktów.

Opryskiwacze ogrodowe to jedne z najbardziej niezbędnych narzędzi, służących do pielęgnacji roślin, kwiatów oraz drzew. Za ich pomocą można nie tylko zraszać rośliny wodą, ale również opryskiwać pestycydami, herbicydami, nawozami dolistnymi bądź innymi preparatami chroniącymi przed chwastami i szkodnikami. Opryskiwacze okażą się więc przydatne zarówno ogrodnikom, jak i sadownikom, działkowiczom czy właścicielom gospodarstw rolnych. Modele o mniejszej pojemności idealnie nadadzą się także do spryskiwania roślin hodowanych w domu lub na balkonie.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 73 elementów
Opryskiwacze i akcesoria

Właściwa pielęgnacja roślin wymaga systematycznego nawadniania, zraszania oraz nawożenia. Precyzyjną i równomierną aplikację preparatów umożliwia opryskiwacz do ogrodów. Tego rodzaju urządzenie znacząco usprawnia pracę, a także w dużym stopniu skraca czas wykonywania czynności pielęgnacyjnych. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór opryskiwaczy oraz dedykowanych akcesoriów, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji ogrodowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wielofunkcyjnych opryskiwaczy do ogrodu.

Na co zwrócić uwagę wybierając opryskiwacz do ogrodu?

Poszukując odpowiedniego opryskiwacza przede wszystkim należy uwzględnić rodzaj czynności, jaką będziemy wykonywać przy użyciu danego urządzenia. Inne modele wykorzystuje się bowiem wyłącznie do zraszania roślin, a jeszcze inne do ich intensywnego nawożenia lub opryskiwania. Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia wielkości ogrodu, działki bądź sadu. Na podstawie tych kryteriów można wybierać pomiędzy rozmaitymi opryskiwaczami o różnorodnych pojemnościach, wydajnościach i metodach działania.

 
Postaw na zaufanego producenta opryskiwaczy

Na jakość, trwałość i funkcjonalność opryskiwaczy ogrodowych zasadniczy wpływ ma wybór sprawdzonej marki. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy więc ofertę profesjonalnych modeli od zaufanych producentów. Na szczególną uwagę zasługują opryskiwacze polskiej firmy Kwazar, która działa na rynku ogrodniczym już od 30 lat. Narzędzia marki cieszą się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie, jednocześnie zdobywając liczne nagrody na targach międzynarodowych. Bogata dostępność wielu modeli sprawia, że można wybierać zarówno pomiędzy małymi opryskiwaczami ręcznymi, jak i produktami o większej pojemności, przeznaczonymi do pielęgnacji roślin hodowanych na dużych terenach. Decydując się na zakup nowego opryskiwacza nie wolno również pominąć urządzeń od firmy Marolex. Proponowane przez producenta modele cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami i niezawodnymi mechanizmami, które umożliwiają wykonywanie specjalistycznych oprysków. Marka w swoim asortymencie posiada narzędzia dedykowane pracom w szklarniach, sadach oraz ogrodach. Postaw więc na zaufanego producenta i zadbaj o rozwój swoich roślin już dziś!


Jaką pojemność powinien mieć opryskiwacz?

Dobór optymalnej pojemności opryskiwacza powinien być determinowany przez wielkość terenu, na którym uprawiane są rośliny. Najmniejsze modele ze zbiornikami od 0,5 do 2 l znakomicie sprawdzają się do pielęgnacji roślin balkonowych lub trzymanych w domu. Do ogrodów i mniejszych działek, warto wybierać opryskiwacze mieszczące od 5 do 12 l cieczy. Większe powierzchnie ogrodowe, sady oraz gospodarstwa rolne zazwyczaj wymagają zbiorników o pojemności conajmniej 20 l. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej wydajne, ale również znacząco ułatwia prawidłową pielęgnację roślin.  


Tańszy czy droższy model wybrać?

Ceny opryskiwaczy wahają się od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Najtańsze, ręczne modele przydadzą się jednak wyłącznie do domowego użytku. W przypadku ogrodów, działek czy sadów niezbędna okaże się inwestycja w droższe opryskiwacze. Nie tylko cechują się one większą pojemnością, przez co zdecydowanie na dłużej starczają, ale też posiadają bardziej innowacyjne mechanizmy, dzięki czemu lepiej wspierają efektywną pielęgnację kwiatów bądź roślin.


Długość lancy - czy ma znaczenie?

Długość lancy powinno się dopasowywać bezpośrednio do celu jej przeznaczenia. Do pielęgnacji ogrodu z różnorodną roślinnością, korzystniej wybierać dłuższe, teleskopowe lance, które znacząco ułatwiają sięganie wzwyż i w głąb. Przy ich użyciu można także dokładniej aplikować preparaty na krzewy lub korony niewysokich drzew. Dłuższa lanca okaże się również praktyczniejszym rozwiązaniem dla większych terenów oraz gospodarstw rolniczych, wymagających zraszania trudno dostępnych miejsc. Do opryskiwania wyłącznie delikatnych kwiatów spokojnie wystarczy jednak lanca o średniej długości. 


Co może być w zestawie przy zakupie opryskiwacza?

W zestawie przy zakupie opryskiwacza dodatkowo mogą się znaleźć inne akcesoria, takie jak:

  • lanca - część przedłużająca opryskiwacza, która w dużym stopniu ułatwia dokładniejsze wykonywanie prac. Modele z płynną, teleskopową regulacją długości idealnie nadają się do użytkowania w trudno dostępnych miejscach;
  • osłona herbicydowa - usprawnia precyzyjniejszą aplikację nawozów, oprysków i preparatów;
  • długość wężyka - w zależności od bieżących potrzeb można przycinać lub wymieniać wężyk do opryskiwacza na model o mniejszej bądź większej długości;
  • gwarancja - jeśli produkt uległ awarii albo uszkodzeniu w trakcie okresu gwarancyjnego to można ubiegać się o odszkodowanie lub wymianę na nowy model;
  • serwis pogwarancyjny - awaria opryskiwacza obejmuje także naprawy po minięciu podstawowego okresu gwarancyjnego.

 


Dlaczego warto
u nas kupować?
Zaufane opinie
ceneo.pl

Sprawdź jak inni nas oceniają

Zobacz opinie
Nasze
wyróżnienia
Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
Jesteśmy do Państwa

dyspozycji od poniedziałku do piątku
tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
sklep@dlaroslin.pl

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
ul. Wojska Polskiego 136
woj. łódzkie
NIP: 8272126848

Zamów

Kategorie