Rzepik ozimy Ozimy 10KG - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Pozostałe poplony

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego, sadzeniaków, niektórych nawozów i produktów przecenionych

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Rzepik ozimy Ozimy 10KG Zobacz większe

Rzepik ozimy Ozimy 10KG

3736

Centrala Sieradz (zobacz ofertę producenta)

kg

Cena brutto:

14,15 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Więcej informacji

RZEPIK OZIMY - LUZEM

OPAKOWANIE ZBIORCZE - 10 KG

ODMIANA POPLONOWA NADAJĄCA SIĘ NA POPLON ORAZ POKARM DLA ZWIERZĄT


Podana cena dotyczy 1kg.

Zamówienie można także złożyć telefonicznie: 607-256-222.
Rzepik ozimy to poplon, który wyróżnia się znakomitą zimotrwałością. Rzepik jest podobną rośliną do rzepaku, jednak lepiej znosi ostre i bezśnieżne zimy.
Rzepik ozimy można uprawiać jako poplon oraz do bezpośredniego spożycia przez zwierzęta w postaci zielonki - głównie przez bydło.
Stwarza doskonały przedplon do uprawy ziemniaków i kukurydzy. Ziarno rzepiku ozimego zawiera dużo tłuszczy oraz jest źródłem mikroelementów oraz kwasów omega. Poprawia przemianę materii. Jest idealnym dodatkiem paszowym dla wielu mieszanek dla gołębi, drobiu, dzikich ptaków oraz dla gryzoni.

Najlepiej uprawiać go na stanowiskach po zbożach, na kompleksach pszennych i żytnich. Jako poplon rzepik ozimy można siać w dowolnym terminie, zależnie od zejścia z pola przedplonu. Wymagania glebowe i pokarmowe są zbliżone do rzepaku ozimego.

Ogólnie zalecana norma wysiewu odmiany Rzepik ozimy na plon główny wynosi 8-10 kg/ha, jednak można zwiększyć normę do 15-20 kg, na poplon.

Zalety:

 • znakomita zimotrwałość
 • poplon do uprawy na glebach lżejszych
 • nadaje się na zielonkę dla zwierząt
 • jest źródłem mikroelemenów

  MATERIAŁ NIEKWALIFIKOWANY

 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie