E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Biochron 550 ML przeciw kleszczom i komarom

 • Brak na stanie
biochron-przeciwko-komarom-i-kleszczom-500ml.jpg
search
5668
szt
Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000zł info_outline
Rabat 2% za zakupy powyżej 3000zł info_outline
17,00 zł Cena Brutto

17,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni

Produkt tymczasowo niedostępny

Warianty tego produktu:

Informacje podstawowe

BIOCHRON przeciwko komarom i kleszczom to gotowy preparat, nie wymagający rozcieńczenia, oparty na naturalnych składnikach, odstraszający te uciążliwe owady, do stosowania na ciało i ubrania u ludzi oraz u zwierząt. Zawiera substancje spożywcze wykorzystywane jako repelent, oparte na czosnku, ocćie i naturalnych aromatach.

Opis

BIOCHRON NA KLESZCZE I KOMARY

POJEMNOŚĆ: 550ML

NATURALNY PREPARAT DO CIAŁA I UBRAŃ PRZECIWKO KLESZCZOM I KOMAROMBiochron przeciwko komarom i kleszczom to gotowy preparat, nie wymagający rozcieńczenia, oparty na naturalnych składnikach, odstraszający te uciążliwe owady, do stosowania na ciało i ubrania u ludzi oraz u zwierząt. Zawiera substancje spożywcze wykorzystywane jako repelent, oparte na czosnku, ocćie i naturalnych aromatach.

Korzyści:
 • naturalny i bezpieczny,
 • nie zawiera chemicznych skłądników,
 • skuteczny i wygodny w użyciu,
 • długotrwałe działanie.

  Stosowanie środka:
  Pokryć równomiernie odsłonięte części ciała oraz odzież z odległości ok. 20cm. Na twarz i szyję Biochron należy zastosować pośrednio (rozsmarować) unikając kontaktu z oczami. Biochron może również ochronić zwierzęta przebywające na co dzień w obrębie gospodarstwa domowego tj. psy i koty. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pupili w czasie spaceru należy spryskać całą powierzchnię sierści z odległości ok. 20cm.


  Uwaga!
  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem konieczne jest zapoznanie się z etykietą i informacjami dotyczącymi produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.
 • Szczegóły produktu

  Opis

  Doglebowe
  Tak
  Nalistne
  tak

  TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

  Kategorie