E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Quick Bayt 350G granulat na muchy

 • Brak na stanie
quickbayt350g.jpg
search
3105
szt
Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000zł info_outline
Rabat 2% za zakupy powyżej 3000zł info_outline
115,01 zł Cena Brutto

115,01 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni

Produkt tymczasowo niedostępny

Informacje podstawowe

Quick Bayt to:
 • preparat zwalczający muchy
 • środek wabi i likwiduje szkodniki
 • zawiera imidachlopridu 5 g/kg
 • preparat można stosować do malowania ścian lub jako granulat w pułapkach
 • Opis

  QUICK BAYT

  POJEMNOŚĆ: 350 G

  EFEKTYWNE I DŁUGIE DZIAŁANIE

  QuickBayt jest produktem do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta oraz wewnątrz miejsc przechowywania odchodów zwierzęcych. Produkt może być stosowany poprzez umieszczenie w pułapkach lub malowanie powierzchni obsiadanych przez muchy.

  Zawartość substancji czynnych:

 • 5 g/kg (0.5%) imidachlopridu

  Korzyści:

 • skuteczność działania dzięki zastosowaniu specjalnych mechanizmów działania
 • możliwość rozsypywania i malowania preparatu
 • preparat, który wabi owady
 • zawarta w preparacie specjalna substancja o gorzkim smaku ma na celu zapobieganie spożycia preparatu przez ludzi i zwierzęta

  Quick Bayt dawkowanie - jak stosować środek?


  METODA MALOWANIA
  W przypadku stosowania produktu w postaci rozcieńczonej, roztwór roboczy nanosić pędzlem lub wałkiem w formie pasów lub plam na elementy drewniane, tekturowe lub tekstylne o łącznej powierzchni około 1 m2.
  Powierzchnie pomalowane produktem zawieszać lub umieszczać w miejscach, na których gromadzą się muchy (tj. ściany, słupy, filary, ramy okienne itp.). 1 m2 powierzchni potraktowanej roztworem roboczym zabezpiecza pomieszczenia o powierzchni 100 m2 .


  METODA ROZSYPYWANIA W KARMNIKACH/PUŁAPKACH
  W przypadku stosowania produktu w postaci nierozcieńczonej, granulat umieścić bezpośrednio w pułapkach.
  Pułapka (200 g) zabezpiecza pomieszczenia o powierzchni 100 m2. Przynętę należy rozsypywać bezpośrednio z pojemnika do pułapki (np. płytkie naczynia) tak, aby poszczególne granulki leżały blisko siebie tworząc pojedynczą warstwę. Najlepsze efekty osiąga się wykładając przynętę w wielu miejscach. Należy unikać miejsc zimnych lub suchych, ponieważ muchy wybierają ciepłe miejsca do odpoczynku. Jeszcze lepszy rezultat można osiągnąć delikatnie zwilżając produkt wodą w wyłożonych pułapkach. Stosowanie produktu należy rozpocząć na początku sezonu, aby zapobiec wykształceniu się licznej populacji much.

  Jednokrotna aplikacja produktu w pomieszczeniu (100 m2) pozwala na zniszczenie populacji much. Produkt wykazuje skuteczność do 8 tygodni od zastosowania. Minimalna przerwa między zabiegami to 21 dni. Nie używać więcej niż 8 razy w okresie 12 miesięcy.


  Okres ważności:- 3 lata od daty produkcji.  Uwaga!
  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem konieczne jest zapoznanie się z etykietą i informacjami dotyczącymi produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa. są w załączonej karcie charakterystyki.
 • Szczegóły produktu

  Opis

  Owadobójczy
  Tak

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

  Kategorie