Em Farma Plus 1L - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Użyźniacze gleby, kwasy humusowe, mikroorganizmy

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Em Farma Plus 1L Zobacz większe

Em Farma Plus 1L

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

6554

Probiotics (zobacz ofertę producenta)

szt.

EmFarma Plus™ to ubogacona w bakterie fototropowe kompozycja mikroorganizmów, dzięki czemu skuteczniej niż EmFarma™ przyspiesza rozkład materii organicznej i zwiększa dostępność składników mineralnych, w tym głównie azotu. Pożyteczne mikroorganizmy w niej występujące wzajemnie się wspierają i jako zespół wypierają chorobotwórczą mikroflorę, zmieniając kierunek procesu mikrobiologiczneg

Więcej szczegółów

Udostępnij produkt

Cena brutto:

19,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Więcej informacji

E M    F A R M A   P L U S   !!!

POJEMNOŚĆ: 1L

AKTYWNE KULTURY BAKTERII


EmFarma Plus™ to ubogacona w bakterie fototropowe kompozycja mikroorganizmów, dzięki czemu skuteczniej niż EmFarma™ przyspiesza rozkład materii organicznej i zwiększa dostępność składników mineralnych, w tym głównie azotu. Pożyteczne mikroorganizmy w niej występujące wzajemnie się wspierają i jako zespół wypierają chorobotwórczą mikroflorę, zmieniając kierunek procesu mikrobiologicznego na regenerujący albo rewitalizujący w miejscu ich użycia.
DZIAŁANIE EmFarma Plus™:
kondycjonuje glebę i rośliny, sprzyja tworzeniu struktury gruzełkowatej i regulacji stosunków powietrzno wodnych gleby, przyspiesza rozkład masy organicznej i poprawia proces kompostowania, intensyfikuje procesy mikrobiologiczne w glebie i ułatwia nprzywracanie do obiegu trudno dostępnych składników, optymalizuje gospodarkę wodną, aktywuje fermentację gnojowicy, obornika i odcieków, neutralizuje odory.

Zawartość substancji czynnych:
 • kultury mateczne żywych mikroorganizmów SCD ProBio Plus®, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, rewitalizowana, niechlorowana woda, sól, kompleks minerałów.

 • Ogólne uwagi:
  Aplikacja częsta małymi porcjami mikroorganizmów jest lepsza niż duże dawki jednorazowo. Opryskujemy rośliny do ich całkowitego zmoczenia od góry i spodu. Resztki roślinne można opryskać 15% roztworem (1,5 litra preparatu/ 8,5 litra wody). Podlewać i stosować opryski należy zawsze wieczorem, lub bardzo wcześnie rano , najlepiej gdy jeszcze jest rosa na liściach. Najlepsze efekty uzyskujemy stosując ProBio Emy w ogrodzie w aurze wilgotnej, pochmurnej, nawet w trakcie deszczu czy mżawki, w takie dni możemy stosować ProBio Emy w ciągu dnia. W okresach suszy i silnych upałów stosować ze zwiększoną ilością wody, najlepiej przed zastosowaniem nawilżyć ziemię. Jego aplikacja nie wiąże się ze stosowaniem okresów karencji, ponieważ środek ten jest całkowicie bezpieczny dla ludzi.
  Kwiaty doniczkowe: 1 łyżeczka (5 ml)/ 1 litr wody do podlewania i oprysku co 2 – 4 tygodnie.

  Zaszczepienie gleby
  – jesienią 1,5-3 litry preparatu/ 100 m2/ taka ilość wody, aby dobrze zrosić ziemię, a następnie koniecznie glebę przekopać;
  – wiosną uzupełniająco od 0,5 do 1,8 litra preparatu/ 100 m2 w rozcieńczeniu jak wyżej.
  Dorosła roślina w ogrodzie: 3 – 4 razy w czasie wegetacji co 2 tygodnie, w rozcieńczeniu 150 ml/ 10 litrów wody do podlewania i oprysku. Drzewa i krzewy
  Od pojawienia się liści do jesieni stosować opryski (maks. 4 razy):
  1) wiosną, podczas pojawiania się liści.
  2)podczas pojawiania się pąków kwiatowych.
  3) latem, podczas zawiązywania się owoców
  4) jesienią, ale kiedy jeszcze są liście
  EMFarma Plus Roztwór do oprysków: 9 litrów wody niechlorowanej + 150 ml EmFarma Plus + 1 dawka (1 pompka = 3 ml) mydła mikroorganicznego/ ogrodniczego. Drzewa i krzewy opryskujemy b. mocno, tak by preparat pokrył je całe i nawet skapywał. W momencie pojawienia się szkodników lub chorób, do roztworu dodajemy 50 ml Ema5.
  Takie stosowanie powinno zabezpieczyć rośliny przed chorobami, do tego wzmocnić je i stymulować ich rozwój, kwitnienie i owocowanie.

  Kompostowanie:
  Wszelkie pozostałości roślinne (liście, korzenie, chwasty, skoszona trawa) i resztki kuchenne dokładamy do pryzmy kompostowej stopniowo podlewając ją roztworem EmFarmy Plus w ilości 1 litr na 1 m3 w rozcieńczeniu takim by wilgotność kompostu wynosiła 50-60%.
  Zasada jest taka, że im więcej dodamy EmFarma Plus tym szybciej otrzymamy gotowy kompost. Przy zastosowaniu na wiosnę 1 litra na 1 m3 materii organicznej, kompost będzie gotowy na jesień. Kompostowanie za pomocą pożytecznych mikroorganizmów przebiega zupełnie inaczej niż tradycyjnie, bo w warunkach beztlenowych – nie można kompostu napowietrzać, dlatego też przykrywa się kompost czarną folią i ugniata. Co parę tygodni kompost ugniatać (deptać) ponieważ zmniejsza swoją objętość a ważne jest by był ściśnięty, ugnieciony. Jesienią, gotowy kompost rozłożyć na ziemi, opryskać jeszcze roztworem EmFarma Plus w ilości 1 litr na 20 litrów wody, następnie wymieszać ziemią tak by został przykryty. Musi być przykryty, ponieważ dzięki temu nie wyschnie a mikroorganizmy nie zostaną zabite przez promienie UV tylko będą pracować dla dobra gleby.

  Uszlachetnianie gnojówki:
  1 litr EmFarma Plus / 1 m3 wlać do zbiornika i lekko zamieszać. Gnojówka przefermentowana z mikroorganizmami nie emituje uciążliwych odorów, ponieważ pożyteczne mikroorganizmy eliminują zagniwanie. Gnojówka oprócz swych głównych właściwości odżywczych zyskuje dodatkową zdolność – zdolność zwalczania patogenów.

  Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  Przeznaczenie

  Nawóz Tak
  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Opinie

  Co mówią nasi klienci:

  Kategorie