Roundup H Hobby AL 1000ML ścieżki i podjazdy - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Środki chwastobójcze na działkę

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Roundup H Hobby AL 1000ML ścieżki i podjazdy
Zobacz większe

Roundup H Hobby AL 1000ML ścieżki i podjazdy

7400

Substral (zobacz ofertę producenta)

szt

Wybierz wariant

Cena brutto:

42,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

W magazynie. Wysyłka 24h

Więcej informacji

ROUNDUP H HOBBY AL SZYBKO DZIAŁAJĄCY !!!

Pojemność: 1000 ML

BARDZO SKUTECZNY PREPARAT CHWASTOBÓJCZY W FORMIE PŁYNU, TOTALNY, GOTOWY DO ZASTOSOWANIA, STOSOWANY NALISTNIE, PRZEZNACZONY DO ZWALCZANIA PERZU I INNYCH UCIĄŻLIWYCH CHWASTÓW NA TERENACH OGRODÓW DZIAŁKOWYCH I OGRÓDKÓW PRZYDOMOWYCH .

NISZCZY WSZYSTKO, CO ZIELONE

Nieselektywny środek chwastobójczy w formie płynu, gotowy do zastosowania, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych. W ogrodach silnie zachwaszczonych perzem właściwym, podagrycznikiem pospolitym, pokrzywą zwyczajną oraz innymi chwastami uciążliwymi środek stosuje się przed rozpoczęciem uprawy. Roundup H Hobby Szybko Działający AL stosuje się również w celu zniszczenia chwastów i zbędnej roślinności rosnącej przy fundamentach budynków, wokół domów, wzdłuż płotów i innych ogrodzeń, między płytami chodników, na terenie obejścia i dróg dojazdowych, wokół drzew i kęp kwiatów, pod żywopłotami i krzewami ozdobnymi. Zawartość pojemnika 1-litrowego wystarcza do opryskania 20 m2 powierzchni.

Zawartość substancji czynnych:

 • glifosat w postaci soli izopropyloaminowej (związek z grupy aminofosfonianów) - 7,2 g/l

 • Korzyści:

 • szybkie dzialanie - efekty widoczne na roślinie już po 48 godzinach,
 • pozwalający na precyzyjne wcelowanie w chwasty,
 • herbicyd totalny z dodatkiem kwasu solnego, szybko ulega biodegradacji.

  Działanie na chwasty:

  Roundup H Hobby Szybko Działający AL jest herbicydem dolistnym.
  Pobierany jest przez części zielone roślin: liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę. Jest słabo pobierany przez korzenie roślin, w związku z tym nie występuje żadne niebezpieczeństwo dla roślin następczych uprawianych na terenie, na którym zwalczano uprzednio chwasty herbicydem Roundup H Hobby Szybko Działający AL.

  Roundup H Hobby Szybko Działający AL jest herbicydem układowym.
  Przemieszcza się w całej roślinie i dociera do części podziemnych: korzeni, rozłogów, bulw, cebul i kłączy powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania (więdnięcie i żółknięcie) widoczne są na chwastach zwykle po upływie 48 godzin od zastosowania środka. Zamieranie chwastów następuje zwykle po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

  Roundup H Hobby Szybko Działający AL jest herbicydem nieselektywnym.
  W przypadku dostania się środka na części zielone roślin uprawnych następuje ich uszkodzenie a nawet całkowite zniszczenie. Dlatego szczególnie ważne jest prawidłowe przeprowadzenie opryskiwania, tzn. w dzień bezwietrzny i z zastosowaniem osłon zapobiegających zwiewaniu rozpylonej cieczy użytkowej na rośliny uprawne rosnące w pobliżu.

  Chwasty wrażliwe:
  babka lancetowata, bodziszek drobny, bylica pospolita, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, koniczyna polna, krwawnik pospolity, miotła zbożowa, mniszek lekarski, ostrożeń polny, perz właściwy, pokrzywa zwyczajna, przymiotno kanadyjskie, rumianek pospolity, wiechlina roczna.
  Chwasty odporne:
  skrzyp polny.

  Stosowanie środka:

  Środek stosować po wschodach chwastów, przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych. Wrażliwość perzu właściwego na Roundup H Hobby Szybko Działający AL jest największa, gdy osiągnie on wysokość 10-25 cm i wytworzy co najmniej 3 w pełni rozwinięte liście. Opryskiwać chwasty aż do całkowitego pokrycia cieczą. Po zastosowaniu środka nie wykonywać żadnych prac uprawowych przez najlepiej okres 2-3 tygodni, najwcześniej można je wykonać 10 dni po wystąpieniu objawów działania środka.

  Sposób użycia opryskiwacza:

  Przy ustawieniu pozycji opryskiwacz położyć, aby uniknąć opryskania roślin, które chcemy chronić.

  Są trzy pozycje opryskiwacza:
  POZYCJA SPRAY: używana do opryskiwania (podczas bezwietrznej pogody) perzu, pokrzyw i jeżyn (dźwignię nacisnąć do oporu). Na początku dźwignię naciskać wielokrotnie do momentu gdy zassany środek zacznie wydostawać się z butelki.

  POZYCJA STREAM: używana do odchwaszczania pod krzewami ozdobnymi i żywopłotami oraz w pobliżu uprawianych roślin (dźwignię naciskać małymi ruchami, aby uniknąć rozpylenia na boki).

  POZYCJA POŚREDNIA MIĘDZY SPRAY I STREAM: używana do odchwaszczania wzdłuż murów, ogrodzeń i trawników. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI Unikać zwiewania środka na sąsiednie rośliny uprawne ze względu na możliwość ich uszkodzenia. W tym celu stosować osłony lub ekrany najlepiej wykonane z folii.


  UWAGA WAŻNE:
  Środka nie stosować:
  - przed wchodami chwastów,
  - na rośliny uprawne,
  - na liście, pędy oraz nie zdrewniałą korę drzew i krzewów,
  - na mokre rośliny lub przed spodziewanym deszczem (mniej niż 6 godzin),
  - podczas wiatru stwarzającego możliwość znoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie rośliny.


 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  Przeznaczenie

  Chwastobójczy Tak
  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie