Rzodkiewka Sopel Lodu 10G ST - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Pozostałe nasiona

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Rzodkiewka Sopel Lodu 10G ST Zobacz większe

Rzodkiewka Sopel Lodu 10G ST

11054

PlantiCo (zobacz ofertę producenta)

szt.

Ostatnie egzemplarze!

Cena brutto:

2,49 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

W magazynie. Wysyłka 24h

Więcej informacji

Rzodkiewka Sopel Lodu

OPAKOWANIE - 10G

Rzodkiewka Sopel Lodu to odmiana wyjątkowa o białych, podłużnych zgrubieniach, w niczym nie przypominających typowych, okrągłych rzodkiewek o czerwonej skórce.
Korzenie tej odmiany są silnie wydłużone, a ich skórki i szklisty miąższ przyjmują czysty, biały kolor. Rzodkiewka Sopel Lodu cechuje się niewielką skłonnością do parcenia.
Rzodkiewkę poleca się do uprawy sierpniowej na zbiór jesienny. Apetyczne, pikantne korzenie rzodkiewki urozmaicają smak sałatek, surówek i kanapek. Okres wegetacji rzodkiewki Sopel Lodu wynosi 40-60 dni.
Najlepsze plony tej odmiany rzodkiewki będzie można zebrać z gleby przewiewnej i dobrze spulchnionej. Rzodkiewka Sopel Lodu znosi niewielkie mrozy.

Rzodkiewka bardzo dobrze rośnie – w tym samym rzędzie – razem z pietruszką lub marchwią. Rzodkiewkę uprawia się w rzędach oddalonych od siebie o 10-20 centymetrów.
Rzodkiewka bogata jest głównie w witaminy i minerały. Wśród nich znajdziemy witaminy: A, C oraz z grupy B, a także żelazo, fosfor, cynk, potas i siarkę. Rzodkiewka usprawnia pracę mózgu, poprawiając pamięć i koncentrację. Warto też spożywać rzodkiewkę profilaktycznie dla wsparcia pracy układu immunologicznego.

Optymalna pora do wysiewu Rzodkiewki Sopel Lodu to sierpień. Zbiory tej odmiany otrzymamy w wrześniu - październiku.

Cechy warzyw:
 • odmiana o białych zgrubieniach,
 • do uprawy latem,
 • smak urozmaicający sałatki
 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie