Szpinak Greta 10G ST - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Nasiona szpinaku

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Szpinak Greta 10G ST Zobacz większe

Szpinak Greta 10G ST

2448

PlantiCo (zobacz ofertę producenta)

szt

Cena brutto:

2,91 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Więcej informacji

Szpinak Greta

OPAKOWANIE - 10G

Szpinak Greta to późna odmiana heterozyjna, typu żeńskiego ale długo utrzymująca dojrzałość użytkową. Odmiana ta jest bardzo odporna na wybijanie w pędy kwiatowe.
Rośliny tworzą duże rozety o lekko wzniesionym pokroju z mięsistymi i słabo pomarszczonymi liśćmi w ciemnozielonym kolorze.
Wysoko plonuje we wszystkich cyklach uprawy, dobrze zimuje, dzięki temu nadaje się do zbioru mechanicznego. Szpinak Greta polecany jest do bezpośredniego spożycia i mrożenia.

Szpinak zawiera wiele potrzebnych witamin : witaminę C oraz luteinę. Jest źródłem magnezu i żelaza. Dzięki regularnemu jedzeniu szpinaku zapobiega on bólom i zawrotom głowy, obniża stres, wpływa pozytywnie na układ nerwowy, a także jest warzywem które ma właściwości antynowotworowe. Szpinak jest polecany dla osób z anemią.

Cechy warzyw:
 • odmiana odporna na wybijanie w pędy kwiatowe,
 • szpinak długo utrzymujący dojrzałość użytkową,
 • duże rozety.
 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie