Rzodkiewka 18- dniowa De Dix-Huit Jours 10G ST GC1 - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Nasiona rzodkiewki

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Rzodkiewka 18- dniowa De Dix-Huit Jours 10G ST GC1 Zobacz większe

Rzodkiewka 18- dniowa De Dix-Huit Jours 10G ST GC1

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

11610

Vilmorin (zobacz ofertę producenta)

szt.

Rzodkiewka De Dix-Huit Jours, to smaczna i bardzo łagodna odmiana. Jest to odmiana wczesna. Odmiana ta jest mało wymagająca, dlatego też można ją uprawiać w gruncie i na balkone. Gramatura 10G.

Więcej szczegółów

Udostępnij produkt

Cena brutto:

3,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

W magazynie. Wysyłka 24h

Więcej informacji

Rzodkiewka De Dix-Huit Jours - 18 dniowa

OPAKOWANIE - 10G

Rzodkiewka De Dix-Huit Jours jest oryginalną odmianą, która wyróżnia się smacznym i bardzo łagodnym miąższem. Jest to odmiana wczesna, która w ciągu 18 dni tworzy wartościowe i liczne zgrubienia korzeniowe. Rzodkiewki De dix huit jours mają karminowoczerwony kolor z białym końcem, są one cylindryczne w kształcie i wydłużone.
Odmiana ta jest mało wymagająca, dlatego też można ją uprawiać w gruncie, jak i na balkone. Mało ostre zgrubienia tej odmiany nadają się świetnie do spożywania bezpośredniego na surowo. Rzodkiewka 18 dniowa jest dość odporna na zimno. Najlepsze plony tej odmiany można zebrać z lekkiej i żyznej gleby.

Rzodkiewka bardzo dobrze rośnie – w tym samym rzędzie – razem z pietruszką lub marchwią. Rzodkiewkę uprawia się w rzędach oddalonych od siebie o 10-20 centymetrów.
Rzodkiewka bogata jest głównie w witaminy i minerały. Wśród nich znajdziemy witaminy: A, C oraz z grupy B, a także żelazo, fosfor, cynk, potas i siarkę. Rzodkiewka usprawnia pracę mózgu, poprawiając pamięć i koncentrację. Warto też spożywać rzodkiewkę profilaktycznie dla wsparcia pracy układu immunologicznego.

Optymalna pora do wysiewu Rzodkiewki De Dix-Huit Jours to okres wiosny. Zbiory tej odmiany otrzymamy już maju i czerwcu.

Cechy warzyw:
 • odmiana łagodna w smaku,
 • 18 dniowa wegetacja,
 • rzodkiewka do uprawy w gruncie i na balkonie.
 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Opinie

  Co mówią nasi klienci:

  Kategorie