Pietruszka Berlińska 6G ST. - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Nasiona pietruszki korzeniowej

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego, sadzeniaków, niektórych nawozów i produktów przecenionych

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Pietruszka Berlińska 6G ST. Zobacz większe

Pietruszka Berlińska 6G ST.

3565

PlantiCo (zobacz ofertę producenta)

szt

Wybierz wariant

Cena brutto:

2,70 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

W magazynie. Wysyłka 24h
Kup do 14.30 - wysyłka dziś

Więcej informacji

Pietruszka Berlińska - PLANTICO

OPAKOWANIE - 6G


Pietruszka Berlińska to późna odmiana selekcyjna, bardzo aromatyczna o białym miąższu, który nie wykazuje tendencji do ciemnienia.
Nać tej odmiany jest średniowysoka, zdrowa i przydatna na "zieloną natkę", ponieważ ma duże blaszki liściowe. Korzenie pietruszki są stożkowe, do średnio długiej długości - korzeń rośnie do 22 cm długości. W czasie wzrostu równomiernie zwężające się ku dołowi. Korzenie pietruszki Berlińskiej są ostro zakończone o prosto ściętych ramionach.
Miąższ tej odmiany jest ścisły i rzadko rdzewiejący.
Pietruszka jest bardzo zdrowym warzywem, ponieważ zawiera wiele witamin oraz sole mineralne, zwłaszcza żelazo. Pietruszka Berlińska jest odporna na choroby oraz pękania korzenia. Odmiana późna - idealnie sprawdzi się na przechowanie przez zimę.
Aby korzenie pietruszki Berlińskiej rosły długie i dorodne, warto wybrać stanowisko z głęboko uprawioną, przepuszczalną, lecz dostatecznie wilgotną glebą.

Zbiory będzie można przeprowadzać od połowy lipca aż do pierwszych jesiennych chłodów w październiku.

Optymalna pora do wysiewu to koniec marca - początek kwietnia do gruntu. Termin zbioru przypada na połowę lipca aż do końca października.
Pietruszkę Berlińską można wysiewać także ona do uprawy ozimej. Uprawa rośliny z siewu późno jesiennego zapewnia równomierne plony. Pod koniec listopada - na początku grudnia, przed zamarznięciem gleby można wysiać nasiona do gruntu.

Cechy warzyw:
 • odmiana późna,
 • pietruszka dobrze przechowująca się,
 • warzywo nadające się do bezpośredniego przygotowania oraz do mrożenia.

 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  Przeznaczenie

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie