Pietruszka Fewstival 68 5G ST - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Nasiona pietruszki korzeniowej

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego, sadzeniaków, niektórych nawozów i produktów przecenionych

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Zobacz większe

Pietruszka Fewstival 68 5G ST

0373

Inny/Import (zobacz ofertę producenta)

szt

Wybierz wariant

Cena brutto:

3,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

W magazynie. Wysyłka 24h
Kup do 14.30 - wysyłka dziś

Więcej informacji

Pietruszka Berlińska - SPÓJNIA

OPAKOWANIE - 5G


Pietruszka Berlińska to późna odmiana selekcyjna, bardzo aromatyczna o białym miąższu, który nie wykazuje tendencji do ciemnienia.
Nać tej odmiany jest średniowysoka, zdrowa i przydatna na "zieloną natkę", ponieważ ma duże blaszki liściowe. Korzenie pietruszki są stożkowe, do średnio długiej długości - korzeń rośnie do 22 cm długości. W czasie wzrostu równomiernie zwężające się ku dołowi. Korzenie pietruszki Berlińskiej są ostro zakończone o prosto ściętych ramionach.
Miąższ tej odmiany jest ścisły i rzadko rdzewiejący.
Pietruszka jest bardzo zdrowym warzywem, ponieważ zawiera wiele witamin oraz sole mineralne, zwłaszcza żelazo. Pietruszka Berlińska jest odporna na choroby oraz pękania korzenia. Odmiana późna - idealnie sprawdzi się na przechowanie przez zimę.
Aby korzenie pietruszki Berlińskiej rosły długie i dorodne, warto wybrać stanowisko z głęboko uprawioną, przepuszczalną, lecz dostatecznie wilgotną glebą.

Zbiory będzie można przeprowadzać od połowy lipca aż do pierwszych jesiennych chłodów w październiku.

Optymalna pora do wysiewu to koniec marca - początek kwietnia do gruntu. Termin zbioru przypada na połowę lipca aż do końca października.
Pietruszkę Berlińską można wysiewać także ona do uprawy ozimej. Uprawa rośliny z siewu późno jesiennego zapewnia równomierne plony. Pod koniec listopada - na początku grudnia, przed zamarznięciem gleby można wysiać nasiona do gruntu.

Cechy warzyw:
 • odmiana późna,
 • pietruszka dobrze przechowująca się,
 • warzywo nadające się do bezpośredniego przygotowania oraz do mrożenia.

 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  Przeznaczenie

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie