Papryka Barbórka 0,5G ST - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Nasiona papryki

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Papryka Barbórka 0,5G ST Zobacz większe

Papryka Barbórka 0,5G ST

0641

PlantiCo (zobacz ofertę producenta)

szt

Wybierz wariant

Cena brutto:

4,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Więcej informacji

Papryka Barbórka

OPAKOWANIE - 0,5G

Papryka Barbórka to wczesna odmiana słodkiej i ciemno-czerwonej papryki. Odmiana polecana do uprawy w nieogrzewanym tunelu, gdyż tam dojrzewa już po 75 dniach od wysadzenia rozsady.
Dojrzała roślina osiąga wysokość ok. 50 - 60 cm, przyjmując przy tym krzaczasty pokrój. Owoc papryki Barbórki ma prostokątny zarys i posiada mięsiste ścianki o grubości 6 mm. Podczas dojrzewania owoc papryki z koloru ciemnozielonego staje się ciemnoczerwony.
Papryka Barbórka jest słodkim, soczystym i jędrym warzywem, które znajduje swoje zastosowanie w kuchni. Jest idealnym dodatkiem do kanapek. Można ją zjadać na surowo lub jest bazą do dań obiadowych. Świetnie smakuje jako dodatek do mięsa.

Papryka jest bardzo dobrym źródłem antyoksydantów mających pozytywny wpływ na organizm człowieka. Zawiera witaminy C, E, prowitaminę A, witaminy z grupy B. Ponadto papryka jest doskonałym źródłem potasu i wapnia. Regularne spożywanie papryki pomaga obniżyć ciśnienie krwi oraz chroni przed chorobami układu krążenia.

Siew na rozsadę : marzec.
Wysadzenie rozsady pod koniec maja.
Zbiory papryki Barbórka można przeprowadzać od lipca z uprawy w tunelu.

Cechy warzyw:
 • odmiana bardzo wczesna,
 • owoce barwy ciemnoczerwonej,
 • słodka i soczysta papryka.
 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  Przeznaczenie

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie