Dynia Cukinia Astra Polka 3G ST - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Nasiona cukinii

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Dynia Cukinia Astra Polka 3G ST Zobacz większe

Dynia Cukinia Astra Polka 3G ST

2088

PlantiCo (zobacz ofertę producenta)

szt

Cena brutto:

3,30 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Więcej informacji

Cukinia Astra Polka

OPAKOWANIE - 3G

Cukinia Astra Polka to jednoroczne warzywo, które ma kształt krzaka, zajmując mało miejsca. W odpowiednich warunkach średnio wschodzi po 7-10 dniach.
Owoce cukinii Astra Polka są duże, w kształcie maczugi i owocuje obficie aż do pierwszych jesiennych przymrozków. Cukinia Astra Polka ma żółte kwiaty męskie i żeńskie. Liście tej odmiany są ciemnozielone w srebrzyste, nieregularne plamy. Miąższ tej odmiany ma kolor jasnokremowy, a pod skórką – zielonkawy i jest w smaku bardzo delikatny.
Cukinie można wykorzystać do przetworów, przecierów, na leczo oraz zapiekanki. Pierwsze młode cukinie można zjadać surowe. Cukinia Astra jest odporna na mączniaka rzekomego.
Największe plony tej odmiany będzie można zebrać z dobrej i przepuszczalnej gleby, nawożonej obornikiem oraz w ciepłym i nasłonecznionym miejscu.

Przeciętnie na jedną roślinę trzeba przeznaczyć 1 metr kwadratowy powierzchni. Nasiona cukinii kiełkują w temperaturze od 20 stopni Celsjusza.

Cukinia zawiera potas, żelazo i magnez oraz witaminę C, K, PP i witaminę B1 oraz beta karoten. Warzywo odkwasza również organizm i pozytywnie wpływa na proces trawienia, dlatego polecana jest przy problemach z nadkwaśnością. Dzięki regularnym spożywaniu cukinia wzmacnia odporność organizmu. Cukinia jest smaczna, lekkostrawna i niskokaloryczna. Polecana jest podczas zdrowego odżywiania. Cukinia także zawiera białko, węglowodany i błonnik.

Siew na rozsadę - koniec kwietnia.
Siew do gruntu cukini Astra Polka – od 15 maja do 15 czerwca.
Zbiory cukini można przeprowadzać od czerwca do października.

Cechy warzyw:
 • obficie owocuje,
 • miąższ bardzo delikatny,
 • szybkie wschody.
 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie