Bób Bachus 50G ST - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Nasiona bobu

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Bób Bachus 50G ST Zobacz większe

Bób Bachus 50G ST

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

54369

Spójnia (zobacz ofertę producenta)

szt.

Bób Bachus jest odmianą wczesną, grubonasienną oraz bardzo plenną. Strąki są bardzo długie, szerokie, słabo wygięte, czasami silnie, ustawione zwisająco. Gramatura 50G.

Więcej szczegółów

Udostępnij produkt

Cena:

2,50 zł brutto

Więcej informacji

Bób Bachus

OPAKOWANIE - 50G

Bób Bachus jest odmianą wczesną, grubonasienną oraz bardzo plenną. Jest to odmiana o bardzo korzystnej strukturze plonu, która jest przydatna do bezpośredniego spożycia, a także do konserwowania.
Główną cechą, którą się wyróżnia ta odmiana jest tradycyjny nie samokończący typ wzrostu - roślina jest niska do średniej wysokości. Łodyga sztywna z małą intensywnością zabarwienia. Listki są krótkie, zielone. Kwiat średniej wielkości z melaminową plamą na skrzydełkach i słabym zabarwieniem. Strąki tej rośliny są bardzo długie, szerokie, słabo wygięte, czasami silnie, ustawione zwisająco.
Liczba pędów płodnych 3-4.
Liczba nasion w strąku od 4-6 szt.
Nasiona są duże z jasnym znakiem, lekko spłaszczone, bardzo ładne o dobrej konsystencji i doskonałej smakowitości. Wydajność strąków z zielonej masy wynosi ok. 50%, a nasion z masy strąków ok. 30%.
Bób Bachus idealnie nadaje się do uprawy przyspieszonej, na bezpośrednie spożycie i do konserwowania. Niewątpliwą jego zaletą jest łatwość, z jaką otwierają się strąki, bowiem pozyskiwanie świeżych nasion odbywa się wyłącznie ręcznie.

Bób sadzi się wprost do gruntu pod koniec marca i na początku kwietnia, w rzędach oddalonych od siebie o 40–50 cm. Nasiona bobu wysiewa się gniazdowo, po 2–3 nasiona co 20 cm, na głębokość 5–6 cm.
Zbiory bobu Bachus przeprowadza się w czerwcu.

Cechy warzyw:
 • wczesna odmiana,
 • odmiana boby grubonasienna,
 • dobry plon.
 • Historia cen produktu

  Najniższa cena produktu z dnia

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Opinie

  Co mówią nasi klienci:

  Kategorie