Sprzedaż Hurtowa - dlaroslin.pl - E-sklep Twoich Roślin | E-sklep dlaroslin.pl

Sprzedaż Hurtowa

Z przyjemnością informujemy o możliwości zakupu hurtowego środków ochrony roślin i nawozów.

Oferujemy szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem hurtowym, prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji.

Nie czekaj i już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.tel. 882-795-882

e-mail: hurt@dlaroslin.plSprzedaż hurtowa środków ochrony roślin, nawozów i materiału siewnego to okazja do nabycia w atrakcyjnych cenach produktów renomowanych firm. Są wśród nich światowi i krajowi potentaci w dziedzinie zastosowań biotechnologii w rolnictwie (Bayer Crop Science), produkcji środków ochrony roślin (Corteva, Adama), opryskiwaczy (Kwazar), nawozów (Yara, ADOB), agrowłókniny (Agrimpex), nasion zbóż i rzepaku (HR Strzelce), kukurydzy (HR Smolice, Syngenta) i warzyw (Hazera).

Sprzedaż hurtowa środków ochrony roślin

Zrównoważony rozwój wymaga stosowania preparatów, które chronią uprawy, nie zabijając szkodników, które są ważnym elementem równowagi biologicznej. Wychodzą temu naprzeciw działania Bayer Crop Science, dysponującej zaawansowanym programem badawczym, setki razy przekraczającym wydatki Polski na badania biotechnologiczne. Do sztandarowych produktów firmy Bayer należą Roundup, Huzar Activ Plus, Decis oraz Luna. W ofercie dlaroslin.pl są też innowacyjne środki ochrony roślin firmy Adama (która jest twórcą aplikacji AgroPorada) i Corteva (która poza chemią rolniczą produkuje również nasiona). Do oprysków w sadzie lub ogrodzie można zakupić popularne opryskiwacze Kwazar.

Sprzedaż hurtowa nawozów

Dobrze skomponowane nawozy o wysokiej przyswajalności to jeden z czynników decydujących o wynikach ekonomicznych produkcji roślinnej, dlatego w nawożeniu trzeba postawić na najlepsze produkty wspomagające rozwój roślin uprawnych. Wśród nich warto wymienić nawozy firmy Yara, która już w 1938 zaczęła produkcję nawozów wieloskładnikowych NPK. Kompleksowe i zbilansowane nawozy YaraMila Complex (dawniej Hydrocomplex) od lat należą do najpopularniejszych nawozów stosowanych w uprawach warzyw i w sadownictwie. Nawozy YaraMila zawierające bogactwo mikroelementów są tworzone dla zrównoważonego nawożenia upraw o wysokiej rentowności. Seria produktów YaraVita jest przeznaczona do szybkiego uzupełniania niedoborów minerałów w okresie największego zapotrzebowania roślin na określone składniki pokarmowe, a YaraTera to seria nawozów przeznaczonych do fertygacji. Na uwagę zasługują nawozy firmy ADOB, największego polskiego producenta nawozów dolistnych. Jej produkty trafiają do wszystkich obszarów rolniczych na świecie. ADOB jest autorem innowacyjnych nawozów o zwiększonej przyswajalności przez rośliny (Basfoliar 2.0 i ADOB 2.0), producentem biodegradowalnych chelatów, nawozów do nawożenia rzędowego, mikrostarterów oraz czołowym producentem siarczanu magnezu, azotanu magnezu i saletry wapniowej na świecie. Serwis dlaroslin.pl oferuje duży wybór nawozów jednoskładnikowych, wieloskładnikowych, nawozów z dodatkiem mikroelementów i aminokwasów zarówno dla producentów profesjonalnych, jak i dla amatorów.

Sprzedaż hurtowa nasion zbóż

Dominującym w Polsce kierunkiem produkcji roślinnej jest uprawa zbóż. W ofercie dlaroslin.pl są sprawdzone w praktyce polowej, wydajne i odporne na zróżnicowane warunki klimatyczno-glebowe odmiany zbóż ozimych i jarych, które zajmują czołowe miejsca na listach odmian zalecanych przez COBORU. Szczególnie dużo interesujących odmian pochodzi z renomowanej, krajowej Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o. To założone po II wojnie światowej przedsiębiorstwo nasienne oferuje liczne wartościowe odmiany zbóż. Dużą popularność i wysoką ocenę zyskały odmiany pszenicy ozimej ościstej Wilejka (mrozoodpornej), pszenicy ozimej Euforia (odpornej na stres pogodowy, wyleganie i choroby), Impresja, Opoka, Tonacja (nagrodzonej godłem „Teraz Polska”) i Torpeda, pszenżyta ozimego (Borowik, Meloman, Panteon, Probus), pszenicy jarej (Gratka, Nimfa), pszenżyta jarego (Milewo), owsa (Bingo, Kozak, Rambo), jęczmienia jarego (Oberek, Poemat). Z nasion zbóż innych producentów warto wymienić odmianę żyta jarego Bojko z HR Smolice (do niedawna jedyną odmianę żyta jarego zarejestrowaną w Polsce), żyto ozime Dańkowskie Diament (najbardziej plenną odmianę żyta populacyjnego w Polsce) z Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o., owies Gniady (pierwszą zarejestrowaną w Polsce odmianę owsa o brązowych łuskach), czy owies Harem (najlepiej plonującą odmianę owsa nagiego) z Małopolskiej Hodowli Roślin.

Sprzedaż hurtowa nasion kukurydzy

Uprawa kukurydzy w Polsce podlega wyraźnej regionalizacji ze względu na panujące warunki klimatyczne. Dłuższy okres wegetacyjny na Nizinie Śląskiej, Nizinie Wielkopolskiej, Kotlinie Sandomierskiej i Wyżynie Lubelskiej umożliwia uprawę kukurydzy z przeznaczeniem na ziarno. Na pozostałym obszarze uprawia się głównie odmiany na kiszonkę. Wśród firm oferujących wyjątkowej jakości nasiona kukurydzy możliwe do uprawy w Polsce wyróżnia się Syngenta. Wśród odmian wczesnych szczególnie polecane są odmiany SY Talisman (odporna na susze), SY Calo i SY Invictus. Z odmian średnio wczesnych godne uwagi są odmiany SY Fregat i SY Kardona, a z odmian średnio późnych odmiana SY Impulse, która daje czerwone ziarno, polecane do karmienia kur (korzystnie wpływa na wybarwienie żółtek jaj i kolor mięsa drobiu). Wśród krajowych producentów nasion kukurydzy pozycję lidera zajmuje HR Smolice, z której pochodzą odmiany średnio późne Legion, Podlasiak i Rosomak, średnio wczesne SM Kurant, Opoka, SM Prezent i SM Wawel oraz wczesna odmiana SM Vistula. W zależności od przeznaczenia produkcji można wybrać odmiany z kolbami typu flex lub fix oraz ziarnami typu dent, lub flint. Szeroka oferta nasion kukurydzy zadowoli rolników uprawiających kukurydzę na ziarno, dla których ważną cechą jest równomierne i szybkie zasychanie kolb na polu (dry down) oraz rolników uprawiających kukurydzę na kiszonkę, gdzie istotną cechą jest długo utrzymująca się zieloność liści (stay green).

Sprzedaż hurtowa nasion rzepaku

Polska należy do głównych producentów rzepaku w Unii Europejskiej. Rzepak jest uprawiany na cele paszowe, do produkcji oleju rzepakowego w przemyśle spożywczym oraz do produkcji biopaliw. Roślina ta pełni funkcje fitosanitarne w płodozmianie. Lista zarejestrowanych w Polsce odmian rzepaku jest bardzo długa, a w serwisie dlaroslin.pl dostępne są nasiona kilkudziesięciu najbardziej wartościowych i szczególnie zalecanych odmian, odpornych na susze, wyleganie i choroby oraz charakteryzujących się wysokimi i dobrymi pod względem jakości plonami. Są to zarówno odmiany populacyjne, jak i mieszańcowe, które stopniowo zaczynają dominować w strukturze zasiewów. Na uwagę zasługują nowe odmiany przydatne do uprawy w systemie Clearfield (są oznaczone symbolem CL). System ten polega na zwalczaniu chwastów jednoliściennych i dwuliściennych herbicydem zawierającym substancję aktywną, na którą odporna jest ta odmiana rzepaku. Wśród odmian rzepaku, których nasiona są oferowane przez serwis dlaroslin.pl można znaleźć czołowe odmiany zalecane przez COBORU. Są to odmiany mieszańcowe LG Absolut, LG Advovat, LG Ambassador (LG to symbol globalnej firmy nasienniczej Limagrain, która ma siedzibę we Francji), Duke i Dominator (pochodzące z hodowli Rapool, polskiego producenta nasion rzepaku) oraz odmiany populacyjne Derrick (z niemieckiej hodowli KWS Saat) i Gemini (z HR Strzelce).
Dlaczego warto
u nas kupować?
Zaufane opinie
ceneo.pl

Sprawdź jak inni nas oceniają

Zobacz opinie
Nasze
wyróżnienia
Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
Jesteśmy do Państwa

dyspozycji od poniedziałku do piątku
tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
sklep@dlaroslin.pl

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
ul. Wojska Polskiego 136
woj. łódzkie
NIP: 8272126848

Zamów

Opinie

Co mówią nasi klienci:

Kategorie