E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Wyszukiwarka środków ochrony roślin i nawozów dlaroslin.pl

Znalezienie środka ochrony roślin w internecie bywa uciążliwe. Sprawę ułatwia dedykowana wyszukiwarka środków ochrony roślin i nawozów dlaroslin.pl, dzięki której wyszukasz produkty zarówno po substancji czynnej lub nazwie np. miedzian, switch, jak i szkodniku lub chorobie np. mszyce, szara pleśń. Oprócz tego można znajdować produkty po uprawach. Dzięki tabeli z obrazkami znajdziesz herbicydy, fungicydy i pestycydy dla danej rośliny. Jest też specjalna wyszukiwarka nawozów po składnikach odżywczych.

 

Jak znaleźć środek ochrony roślin/nawóz dla siebie?

Zakupy środków ochrony roślin i nawozów on-line bywają uciążliwe. Większość sklepów internetowych oferuje te produkty jako część większego asortymentu razem z materiałami budowlanymi itp. Dlatego trudno jest wyszukać i porównać produkty wedle specjalistycznych kryteriów np. po substancji czynnej, patogenie lub rodzaju uprawy, nie wspominając o sposobie aplikowania czy działaniu kontaktowym lub systemicznym. Jeśli dodamy do tego jeszcze kwestię ewentualnej uprawy ekologicznej, sprawa całkiem się komplikuje. Z pomocą rolnikom przychodzi specjalistyczna wyszukiwarka dlaroslin.pl. Dzięki niej profesjonaliści mogą kompleksowo wybrać, porównać i zamówić szeroki asortyment obejmujący herbicydy, insektycydy, fungicydy, adiuwanty, desykanty, regulatory wzrostu i wiele innych. Łącznie oferta dostępna w wyszukiwarce obejmuje ponad 1200 środków ochrony roślin. Dlatego też zaawansowane wyszukiwanie ma sens nawet w przypadku wyboru specjalistycznych kryteriów.

 

Wyszukiwanie środków ochrony roślin po substancji czynnej lub nazwie – najbardziej intuicyjnych sposobem wyszukiwania w serwisie dlaroslin.pl jest wpisanie nazwy substancji czynnej występujące w grupie środków np. miedzian lub mocznik, albo popularnej nazwy handlowej np. switch, roundup. Zaletą tej wyszukiwarki jest to, że w przeciwieństwie do stron np. marketów budowlanych, wyszuka wszystkie produkty z danego typu. Czyli jeśli szukamy danego rodzaju środka po zbiorczym haśle, to od razu dostaniemy wszystkie wyniki, nie tylko te dosłownie odpowiadające wyszukiwaniu. Np. po wpisaniu hasła „Roundup” otrzymamy najpierw listę wszystkich wariantów produktu pod tą nazwą, a poniżej także konkurencyjne preparaty o analogicznym działaniu, ale innej nazwie np. Orkan. Dzięki temu można łatwo porównać ceny, ale też znaleźć różne alternatywne produkty spełniające tę samą funkcję. To bardzo przydatne dla osób szukających pierwszy raz środka w danej kategorii lub chcących wypróbować nowe produkty.

 

Wyszukiwanie środków ochrony roślin po agrofagu, który zwalczamy – inny sposób to wpisanie w wyszukiwarkę dlaroslin.pl nazwy chwastu, szkodnika, choroby grzybowej lub innego patogenu, który chcemy zwalczyć. Otrzymamy wtedy wszystkie przydatne do tego środki niezależnie od nazwy czy producenta. Asortyment jest bardzo bogaty i dostępne są zarówno niewielkie opakowania jak i pojemniki do zastosowań rolniczych. Mimo szerokiego wyboru można łatwo można porównać ze sobą produkty bez wchodzenia w opis. Bowiem oprócz zdjęcia opakowania, ceny i dostępności, podana jest też masa lub objętość produktu, widoczna bez dodatkowego klikania.

 

 

Wyszukiwanie środków ochrony roślin po uprawach – druga możliwość wyszukiwania to wybór środków ochrony roślin i nawozów dla jednego z aż 37 rodzajów upraw. Zostały one przedstawione na stronie dlaroslin.pl w formie przejrzystej tabeli ze zdjęciami. Po najechaniu na ikonkę danej uprawy pojawia się lista wszystkich rodzajów środków ochrony roślin i nawozów odpowiednich dla danej uprawy. Tak więc jeśli szukamy środków przeciwko wszystkim chorobom brzoskwini, winorośli czy rzepaku, to znajdziemy je tutaj jednym kliknięciem.

 

Dodatkowo, istnieje też możliwość jednoczesnego wybrania kilku rodzajów upraw w formie znajdującego się z boku strony filtra – tego samego, który pozwala wybierać różne kategorie środków. Dzięki czemu możemy wyszukać preparaty o szerszym spektrum działania, które można skutecznie stosować dla kilku gatunków jednocześnie np. w uprawach biodynamicznych.

 

Wyszukiwarka nawozów – Oferta nawozów dostępnych w wyszukiwarce dlaroslin.pl jest równie kompleksowa, gdyż obejmuje blisko 700 różnych produktów. Aby znaleźć odpowiedni nawóz możemy skorzystać z opisanych wyżej narzędzi, czyli wpisać w główną wyszukiwarkę nazwę substancji czynnej np. potas, azot lub nazwę handlową np. Azofoska, Fostar. Możemy też skorzystać z wyszukiwania po uprawach, gdzie łatwo znajdziemy wszystkie nawozy dla danej grupy roślin wybierając ikonę z czytelnej tabeli.

 

Oprócz tych podstawowych sposobów wyszukiwania na dole strony głównej mamy też dedykowaną wyszukiwarkę nawozów. Z jednej strony mamy listę wielokrotnego wyboru w której dostępne są między innymi takie kategorie jak nawozy z konkretną grupą pierwiastków lub wieloskładnikowe, a także aplikowane dolistnie, nawozy do ferrytyzacji, preparaty do użyźniania gleby oraz nawozy ekologiczne. Z drugiej strony dostępna jest tabela pierwiastków zawierająca te najbardziej popularne jak azot, potas i fosfor, ale też molibden, bor, mangan, siarka, cynk, miedź i żelazo.

 

Zalety używania wyszukiwarek oprysków i nawozów?

Korzystanie ze specjalistycznej wyszukiwarki oprysków i nawozów takiej jak dlaroslin.pl oszczędza wiele czasu. Pozwala świadomie porównywać produkty dzięki podziałowi ich na kategorie rzeczywiście stosowane w rolnictwie, takie jak sposób działania, aplikacji czy właściwość dla konkretnych upraw. Dużym ułatwieniem są też konkretne i merytoryczne opisy, które pozwalają zorientować się we właściwościach produktów i zrozumieć różnice między nimi. Opisy są zwięzłe, profesjonalnie przygotowane i zawierają jednolitą informację o dawkowaniu. Strona dlaroslin.pl nie zawiera też utrudniających wyszukiwanie reklam kontekstowych i nie poleca na siłę niezwiązanych ze sobą produktów.

 

Dzięki wyszukiwarce możemy wybrać środki według kategorii, takich jak spektrum zastosowań lub terminu stosowania np. środki chwastobójcze totalne, herbicydy jesienne, herbicydy wiosenne. Produkty zostały też pogrupowane według podziału na kontaktowe, czyli działające jedynie na powierzchni liści i kory, jak i preparaty systemiczne, czyli krążące w układzie razem z sokami rośliny. W przypadku herbicydów mamy też podział na zwalczające chwasty jednoliścienne i dwuliścienne.

 

Oprócz typowych kategorii znanych ze sklepów ogrodniczych, takich jak środki owadobójcze – insektycydy, czy grzybobójcze – fungicydy, znajdziemy też preparaty typowo rolnicze: adiuwanty – kondycjonery wody, desykanty – wysuszacze, sklejacze, regulatory wzrostu, czy zaprawy do zboża, nasion i ziemniaków.

 

Można też oczywiście łatwo wybrać produkty po marce producenta. Przy czym oferta obejmuje wyroby aż 70 firm z kraju i zagranicy! W ofercie są zarówno klasyczne środki chemiczne, jak i opryski ekologiczne. Na bieżąco widzimy też aktualną dostępność w magazynie każdego produktu.

 

To samo tyczy się wyboru nawozów. Dzięki wyszukiwaniu zarówno po pierwiastkach, ale też sposobach aplikacji możemy łatwo wybrać produkty na wzrost, kwitnienie czy owocowanie.

 

 

Może zainteresuje Cię również:

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.
star star star star star
Wyślij formularz

    TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

    Kategorie