Burak Ciemnoczerwony 10G ST - Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Burak okrągły

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane


Burak Ciemnoczerwony 10G ST Zobacz większe

Burak Ciemnoczerwony 10G ST

2075

PlantiCo (zobacz ofertę producenta)

szt

Cena brutto:

2,80 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

W magazynie. Wysyłka 24h

Więcej informacji

Burak Bona

OPAKOWANIE - 20G

Burak Bona to odmiana średnio późna, o okresie wegetacji 120 dni.
Warzywa mają okrągły gładki korzeni oraz miąższ intensywnie czerwony bez jaśniejszych pierścieni. Jest to odmiana, której uprawa pozwala uzyskać bardzo duży plon korzeni bardzo wysokiej jakości z gładką skórką. Miąższ o dużej zawartości cukrów i betainy - nie trzeba dosładzać.
Burak może być również uprawiany na letni zbiór pęczkowy. Burak Bona jest polecany do bezpośredniego spożycia, przetwarzania i do zimowego przechowywania.
Burak wyróżnia się dobrym przechowywaniem.

Buraki są zdrowe i odżywcze w każdej formie. Gotowane są źródłem błonnika i minerałów. Budak surowy jest bogaty w witaminy, dzięki czemu nada się do surówek i soków. Burak jest warzywem słodkim i może być użyty jako słodzik do deserów. Z buraka można stworzyć zakwas, zawiera on właściwości odżywcze i lecznicze - codzienne spożywanie zakwasu wspiera odporność.
Nasiona buraka ćwikłowego wysiewa się w odstępie co 45 cm pomiędzy rzędami. Od maja do lipca warto wykonać przerywkę i pozostawić sadzonki w rozstawie 45x45cm.

Optymalna pora do wysiewu Buraka Bona to kwiecień - czerwiec. Termin zbioru przypada na lipiec - wrzesień z uprawy w gruncie.

Cechy warzyw:
 • odmiana średniopóźna,
 • korzeń o dużej zawartości cukrów,
 • odmiana dobrze przechowująca się.
 • Ważna informacja

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

  
  Dlaczego warto
  u nas kupować?
  Zaufane opinie
  ceneo.pl

  Sprawdź jak inni nas oceniają

  Zobacz opinie
  Nasze
  wyróżnienia
  Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
  Jesteśmy do Państwa

  dyspozycji od poniedziałku do piątku
  tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
  tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
  sklep@dlaroslin.pl

  Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

  Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
  ul. Wojska Polskiego 136
  woj. łódzkie
  NIP: 8272126848

  Zamów

  Kategorie