E-SKLEP TWOICH ROŚLIN

Nożyce do żywopłotu VR-7269

 • Brak na stanie
Nożyce do żywopłotu VR-7269 Verkatto.jpg
search
60,00 zł Cena Brutto
6677
szt
Ilość

Lub zamów telefonicznie: 607-256-222

Brak na stanie

Informacje podstawowe

Nożyce do żywopłotu VR-7269 to łatwe w użyciu narzędzie do pielęgnacji żywopłotu. Konstrukcja narzędzia umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Produkt został wyposażony w teleskopowe ramiona z możliwością regulacji długości. Oznaczenie: VR-7269.

Opis

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU Z PROSTYM OSTRZEM VR-7269 VERKATTO

OZNACZENIE: VR-7269

Nożyce do żywopłotu VR-7269 to łatwe w użyciu narzędzie do pielęgnacji ogrodu.
Ostrza nożyc zostały wykonane z wytrzymałej stali. Konstrukcja narzędzia umożliwia pracę pod dowolnym kątem i w trudno dostępnych miejscach. Produkt został wyposażony w teleskopowe ramiona z możliwością regulacji długości od 70 cm do 88 cm. Produkt jest polecany dla perfekcyjnych osób zajmujących się swoim ogrodem.
Nożyce do żywopłotu zapewniają skuteczne cięcie i zapobiegają zakleszczaniu się ostrzy. Narzędzie nożycowe polecane jest do długotrwałej i ciężkiej pracy.

Zalety sekatora:
 • do żywopłotu,
 • wytrzymałe i wygodne rączki,
 • do ogrodu,
 • na działkę.

  Narzędzia marki Verkatto zapewniają wymagającym ogrodnikom najwyższą jakości i niezawodności. Produkty tej firmy znakomicie sprawdzą się podczas wykonywania intensywnych prac przez profesjonalnych użytkowników. Sekatory mogą być wykorzystywane się do cienkich, jak i grubych gałęzi, a także do krzewów i roślin ozdobnych. Narzędzia można używać w ogrodzie i w sadzie. Wykorzystane technologie podczas produkcji podwyższają żywotność zakupionego produktu. Skrupulatnie dobrany kształt przez producenta idealnie pasuje do dłoni.
  Sekator nożycowy służy do przycinania gałęzi.
 • Szczegóły produktu

  Opis

  Załącznik
  Nożyce do żywopłotu
  Minimum
  1

  TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, 20 LAT NA RYNKU, ZAKUP > 3000 ZŁ- RABAT 2%

  Kategorie