Nasiona kapusty czerwonej - Nasiona kapusty - | E-sklep dlaroslin.pl

Nasiona kapusty czerwonej

Rabat 2% za zakupy powyżej 3000 zł, nie dotyczy materiału siewnego

Darmowa przesyłka 1 paczki do 30kg przy zamówieniu pow. 1000zł

Promocje

Nowe produkty

Nasiona kapusty czerwonej  

Jest 22 produktów.

Sprawdź naszą ofertę nasion kapusty czerwonej. Wybierając odmianę warto zwrócić uwagę na przeznaczenie, okres wegetacji i docelową wielkość główki.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Nasiona kapusty czerwonej

Kapusta czerwona najczęściej uprawiana jest z rozsad. Wymaga żyznej gleby o odpowiednim poziomie nawodnienia. Nie powinna być uprawiana po innych warzywach kapustnych i rzepowatych częściej niż co cztery lata. Odmiany wczesne powinny być wysiewane w połowie lutego, a średnio późne i późne w kwietniu. Zbiory dokonywane są w momencie, gdy główki osiągną odpowiednią wielkość dla swojej odmiany. Podczas wzrostu powinna być podlewana i nawożona, a gleba systematycznie spulchniana.

Jaką odmianę kapusty czerwonej wybrać?

Podczas wyboru odpowiedniej odmiany kapusty czerwonej należy wziąć pod uwagę, jakie będzie jej przeznaczenie oraz jaka jest oczekiwana wielkość główki. Istotny jest okres wegetacji, a także osiągana wielkość główki. Wybrana odmiana musi być dostosowana do posiadanego typu gleby, jej zasobności, pH oraz do poziomu nasłonecznienia stanowiska. Powinna także mieć odpowiedni system korzeniowi, mieć wysoką zdrowotność i odporność na wahania temperatur. Musi również wykazywać wysoki potencjał plonotwórczy i tolerancję na warunki stresowe.

Kapusta czerwona Reball

Kapusta czerwona Reball to średnio - wczesna odmiana o silnym wigorze. Przeznaczona jest na świeży rynek, powinna być uprawiana pod przykryciami płaskimi i w gruncie. Okres wegetacji wynosi od 75 do 80 dni. Daje główki dorastające do wagi 2 kilogramów. 

Kapusta czerwona Romanov

Kapusta czerwona Romanov to wczesna odmiana o kulistym kształcie. Okres wegetacji wynosi od 70 do 80 dni. Główki osiągają wagę od 1,5 do 3 kilogramów. Ma silny system korzeniowy, przeznaczona jest do nasadzeń najwcześniejszych pod osłonami, późniejszych do zbioru letniego i jako poplon. Zalecane zagęszczenie wynosi od 35000 do 45000 nasion na hektar.

Kapusta czerwona Red Jewel

Kapusta czerwona Red Jewel to wczesna odmiana, przeznaczona na świeży rynek oraz przetwórstwo. Okres wegetacji wynosi od 70 do 80 dni. Jej główki są okrągłe i osiągają wagę od 1,5 do 2 kilogramów. Zalecane zagęszczenie wynosi od 25000 do 4000 nasion na hektar.


Dlaczego warto
u nas kupować?
Zaufane opinie
ceneo.pl

Sprawdź jak inni nas oceniają

Zobacz opinie
Nasze
wyróżnienia
Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
Jesteśmy do Państwa

dyspozycji od poniedziałku do piątku
tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
sklep@dlaroslin.pl

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
ul. Wojska Polskiego 136
woj. łódzkie
NIP: 8272126848

Zamów

Opinie

Co mówią nasi klienci:

Kategorie