Agrimpex - dlaroslin.pl - E-sklep Twoich Roślin | E-sklep dlaroslin.pl

Produkty producenta: Agrimpex

Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów

Agrimpex to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją agrowłókniny oraz akcesoriów niezbędnych przy uprawach. Firma prowadzi badania oraz wprowadza na rynek nowe rozwiązania znajdujące szerokie zastosowanie na rynku rolniczo-ogrodniczym. Produkty Agrimpex cenione są za jakość, wytrzymałość oraz skuteczność. O firmie Agrimpex


Firma Agrimpex to rodzinne przedsiębiorstwo prężnie działające na rynku ogrodniczym od wielu lat. Głównymi markami Agrimpex są agrowłókniny Pegas Agro oraz Agrimpex. W ofercie firmy znajdują się również profesjonalne folie do upraw oraz agrowłókniny do okrywania pryzm. Warto wspomnieć także o profesjonalnych kapturach zabezpieczających krzewy zimujące w gruncie, które zapewniają optymalną temperaturę. 


Firmę tworzą miłośnicy ogrodnictwa, którzy nieustannie starają się podnieść standard produktów oraz oferowanych usług. Oferta jest ciągle poszerzana o nowe produkty znajdujące zastosowanie w branży ogrodniczo-rolniczej. Przedstawiciele firmy kierują swoją ofertę nie tylko do profesjonalnych rolników, ale również ogrodników-hobbystów. 


Przedsiębiorstwo skupia się wokół produkcji profesjonalnej agrowłókniny z zastosowaniem w uprawach. Agrowłóknina jest materiałem szeroko stosowanym w branży ogrodniczej. Produkuje się ją z granulatu polipropylenowego z wykorzystaniem technologii typu spunbond. Stosuje się ją, aby ograniczyć szkodliwy wpływ promieni słonecznych na uprawy. Włókniną polipropylenową przykrywa się wytyczone grządki z umieszczonymi w ziemi sadzonkami. Dzięki niej rośliny rozwijają się szybciej, sadzonki są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz szybciej plonują. Co istotne, może być stosowana zimą, aby osłonić sadzonki przed mrozami. Chroni przed stratami ciepła i zatrzymuje odpowiednią temperaturę. Jest niezbędna podczas upraw w szklarniach i tunelach foliowych. Oferta firmy Agrimpex


Agrimpex dysponuje szeroką gamą agrowłóknin, które są odpowiednie w zależności od danej pory roku. 


Agrowłóknina Agro-Nova w wersji wiosennej przeznaczona jest do upraw w szklarniach i tunelach foliowych. Chroni sadzonki przed mrozem. Znajduje zastosowanie w przypadku upraw warzyw, owoców, traw, ziół i kwiatów. Zapewnia roślinom dobre warunki do wzrostu oraz gwarantuje wyższe plony. Gwarantuje ochronę przed przymrozkami, tworzy szczelną warstwę ochronną, uniemożliwiając utratę ciepła z gruntu. Technologia produkcji stosowana przez firmę Agrimpex gwarantuje przepuszczalność powietrza oraz zwiększa wilgotność, jednocześnie ograniczając odparowywanie wody z podłoża.  Agrowłóknina Agro-Nova zwiększa również okres eksploatacji w warunkach narażonych na promieniowanie UV. 


Szpilki Agrimpex są niezbędnym akcesorium podczas planowania upraw. Pozwalają na przytwierdzenie agrowłókniny do podłoża i zabezpieczenie jej przed podmuchami wiatru. Wykonane są z polipropylenu i stabilizowane na promieniowanie UV, co wydłuża ich eksploatacje na pełnym słońcu. 


Tkanina polipropylenowa ogranicza wzrost chwastów wśród sadzonek. Jednocześnie zatrzymuje wilgoć, co wpływa stymulująco na rośliny poprzez zapewnienie im odpowiednich warunków do wzrostu. Jej długotrwałe stosowanie ogranicza, a nawet w pełni eliminuje konieczność stosowania herbicydów. Dzięki temu w owocach i warzywach znajduje się mniej składników chemicznych. 


Kaptur osłaniający zimowy produkt wykonany z agrowłókniny. Chroni przed suchym zimowym wiatrem, który negatywnie wpływa na zimujące rośliny. Wykorzystuje się go głównie w przypadku roślin, które zimują w ogrodzie, m.in. iglaków, rododendronów czy winorośli. Kaptur nakłada się bezpośrednio na roślinę, następnie zaciska się go przy pomocy sznurka ściągającego, aby dopasować jego wymiary do danej rośliny. Dzięki temu, że kaptur został wykonany z agrowłókniny posiadającej stabilizator UV, można go stosować wielokrotnie, sprawdzi się przez kilka sezonów. Po nałożeniu kaptura krzew ma zapewnioną optymalną temperaturę oraz wilgotność. Co więcej, występuje odpowiednia cyrkulacja powietrza i wody. 


Dlaczego warto
u nas kupować?
Zaufane opinie
ceneo.pl

Sprawdź jak inni nas oceniają

Zobacz opinie
Nasze
wyróżnienia
Rzetelna firmaGazele biznesu 2014 - Puls Biznesu
Jesteśmy do Państwa

dyspozycji od poniedziałku do piątku
tel: 607 256 222 (od 8 do 16:00)
tel: 609 096 777 (od 8 do 16:00)
sklep@dlaroslin.pl

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza

Inagri sp. z o.o. - 98-200 Sieradz,
ul. Wojska Polskiego 136
woj. łódzkie
NIP: 8272126848

Zamów

Kategorie